FC Elva noorte turniirid

Vanuse taga olevad tähekombinatsioonid märgivad võistkonnaga osalevaid treenereid:
MN - Marek Naaris
VH - Veiko Haan
LN - Laur Nurme
KM - Kristjan Moorast
AM - Andrus Meinart
JK - Jürgen Kuresoo
AK - Argo Kaldmäe
DS - Deniss Samoilov
KÄ - Kauri Käos
AA - Andris Altsaar
TT - Tarvo Timm
MP - Marie Pau


Kuupäev
Vanus                        TurniirTulemus
12.11.2017  2010 KÄ (1)SK10 Premium Cup
 
12.11.20172010 KÄ (2)SK10 Premium Cup
 
05.-08.10.20172006 LNTartu Santos Cup9. koht
30.09.20172010 KMSaimaa Turnaus (FIN)
 -
29.09-01.10.20172009 AMTartu Santos Cup18. koht
26.08.2017T 2005 MPElva Cup 20179. koht
25.08.20172009 AM (1) Elva Cup 2017
5. koht
25.08.20172009 AM (2) Elva Cup 2017
5. koht
25.08.20172009 AM (3) Elva Cup 2017
7. koht
25.08.20172011 KÄ Elva Cup 2017
 -
25.08.20172011 LN (1) Elva Cup 2017
III. koht
25.08.20172011 LN (2) Elva Cup 2017
4. koht
24.08.20172005 JK Elva Cup 2017
6. koht
24.08.2017T 2006 MP Elva Cup 2017
 -
24.08.20172008 LN (1) Elva Cup 2017
10. koht
24.08.20172008 LN (2) Elva Cup 2017
10. koht
24.08.20172008 VH Elva Cup 2017
II. koht
23.08.20172010 KÄ (1) Elva Cup 2017
5. koht
23.08.20172010 KÄ (2) Elva Cup 2017
5. koht
23.08.20172010 AM (1) Elva Cup 2017
III. koht
23.08.20172010 AM (2) Elva Cup 2017
6. koht
23.08.20172006 LN Elva Cup 2017
III. koht
22.08.20172007 VH Elva Cup 2017
4. koht
22.08.20172007 KÄ Elva Cup 2017
10. koht
21.08.20172003 JK Elva Cup 2017
II. koht
13.08.20172007 HVTarvas Cup9. koht
03.08.2017
T 2006 MP Lootosspring
II. koht
03.08.2017T 2003 MPLootosspringIII. koht
29.-30.07.2017
2007 VH Otepää Cup 2017
4. koht
29.-30.07.2017
2006 LN Otepää Cup 2017
II. koht
29.-30.07.20172008 LN Otepää Cup 2017
4. koht
28.07.2017
T 2005 MP Otepää Cup 2017
5. koht
28.07.2017
2009 AM Otepää Cup 2017
7. koht
28.07.2017
2010 AM Otepää Cup 2017
 -
28.07.20172010 KÄ (1) Otepää Cup 2017
 -
28.07.20172010 KÄ (2)Otepää Cup 2017 -
29.06.-02.07.2017 T 2005 DSPärnu Summer Cup 20176. koht
29.06.-02.07.2017 T 2002 JK Pärnu Summer Cup 2017  4. koht
29.06.-02.07.2017 2009 AK Pärnu Summer Cup 2017  14. koht
29.06.-02.07.2017 2009 AM Pärnu Summer Cup 2017  7. koht
29.06.-02.07.2017 2008 KM Pärnu Summer Cup 2017  19. koht
29.06.-02.07.2017 2008 TT Pärnu Summer Cup 2017  12. koht
29.06.-02.07.2017 2007 KÄ Pärnu Summer Cup 2017  19. koht
29.06.-02.07.2017 2006 LN Pärnu Summer Cup 2017  13. koht
29.06.-02.07.2017 2004 JK, AA Pärnu Summer Cup 2017  5. koht
29.06.-02.07.20172001 MNPärnu Summer Cup 2017III. koht
11.06.2017
2008 AA
Tarvastu Cup
7. koht
11.06.2017
2008 TT 
Tarvastu Cup
II. koht
11.06.2017
T 2006 DS
Tarvastu Cup
I. koht
11.06.2017
2010 LN (1)Tammeka Cup -
11.06.2017
2010 LN (2) Tammeka Cup
 -
11.06.2017
2010 KÄ Tammeka Cup
 -
11.06.2017
2010 AM (1) Tammeka Cup
 -
11.06.2017
2010 AM (2) Tammeka Cup
 -
10.06.2017
2009 AM Tammeka Cup
 -
21.05.2017T 2002 JKKotkas Cup SKF karikale5.-8. koht
15.-16.04.20172006 LN Tiger Cup13. koht
01.04.2017
T 2002 JK
Tammeka Juunior Cup
I. koht
26.03.20172007 VH Tammeka Juunior Cup
III. koht
25.-26.03.20172003 JKTiger Cup7. koht
19.03.20172009 AM (1) Tammeka Juunior Cup
III. koht
19.03.20172009 AM (2) Tammeka Juunior Cup
7. koht
19.03.20172008 LN, TT Tammeka Juunior Cup
5. koht
11.03.20172006 LN Tammeka Juunior Cup
10. koht
05.03.20172009 AM (1)Tulevik CupIII. koht
05.03.20172009 AM (2)Tulevik Cup7. koht
05.03.2017T 2004 DS (1) Võru Helios Cup
8. koht
05.03.2017T 2004 DS (2) Võru Helios Cup
9. koht
05.03.20172011 AK Santos Indoor Cup
 -
05.03.2017
2010 KÄ Santos Indoor Cup
 -
05.03.20172010 AK Santos Indoor Cup
 -
05.03.2017
2011 LN Santos Indoor Cup
 -
05.03.2017
2010 LN (1) Santos Indoor Cup
 -
05.03.2017
2010 LN (2)
Santos Indoor Cup
 -
05.03.2017
2010 AM Santos Indoor Cup
 -
04.03.2017
2008 LN (1) Santos Indoor Cup
 -
04.03.2017
2008 LN (2) Santos Indoor Cup
 -
04.03.20172008 LN (3)Santos Indoor Cup  -
04.03.2017
2006 LN (1) Santos Indoor Cup
 -
04.03.2017
2006 LN (2)Santos Indoor Cup -
04.03.2017  2007 VH (1) Tulevik Cup  
04.03.20172007 VH (2)  Tulevik Cup   
26.02.2017T 2007 DSRaplamaa JK Saalikarikad I. koht
26.02.20172010 AM (1)Tulevik CupI. koht
26.02.20172010 AM (2)Tulevik Cup7. koht
26.02.20172010 AKTulevik CupII. koht
19.02.20172004 AKWarrior CupIII. koht
12.02.20172008 LN (1)Võru Helios Cup6. koht
12.02.20172008 LN (2)Võru Helios Cup8. koht
11.02.2017   2007 VH (1)   Raplamaa JK Saalikarikad
4. koht
11.02.20172007 VH (2)Raplamaa JK Saalikarikad8. koht
11.02.20172006 LN (1)Võru Helios CupI. koht
11.02.20172006 LN (2) Võru Helios Cup 4. koht
05.02.20172003 JKSuure-Jaani CupIII. koht
05.02.2017  2002 MN (1)Keila Cup5. koht
05.02.2017
2002 MN (2)Keila Cup8. koht
05.02.2017
T 2006 DS Lootos Cup
I. koht
05.02.2017
T 2003 DS Lootos Cup
III. koht
05.02.2017  2006 LN (1)Lootos Cup5. koht
05.02.2017  2006 LN (2) Lootos Cup  8. koht
04.02.2017  2008 LN (1) Lootos Cup  6. koht
04.02.2017  2008 LN (2)Lootos Cup 5. koht
04.02.2017  2009 AM (1) Lootos Cup  III. koht
04.02.20172009 AM (2) Lootos Cup  4. koht
04.02.20172004 AKTulevik Cup4. koht
04.02.20172010 KÄLootos Cup -
04.02.20172010 AKLootos Cup -
29.01.20172009 AM (1)  Kilingi-Nõmme Väikelinna Cup  -
29.01.20172009 AM (2)Kilingi-Nõmme Väikelinna Cup -
29.01.20172010 LNRaplamaa JK Saalikarikad -
21.01.2017 2004 JK (1)FC Elva Indoor CupIII. koht
21.01.2017 2004 JK (2) FC Elva Indoor Cup  6. koht
15.01.2017  2007 VH (1) Warrior Cup  4. koht
15.01.2017  2007 VH (2) Warrior Cup  8. koht
15.01.2017 2011 AKFC Elva Indoor Cup 6. koht
15.01.2017
2011 AM (1) FC Elva Indoor Cup
5. koht
15.01.2017
2011 AM (2) FC Elva Indoor Cup
6. koht
15.01.2017 2011 LN (1) FC Elva Indoor Cup  III. koht
15.01.2017
2011 LN (2) FC Elva Indoor Cup  4. koht
15.01.2017 2011 LN (3) FC Elva Indoor Cup
5. koht
08.01.2017  2007 VH (1)  FC Elva Indoor Cup 6. koht
08.01.2017
2007 VH (2) FC Elva Indoor Cup  9. koht
08.01.20172002 MN (1)Warrior CupI. koht
08.01.2017 
2002 MN (2)
Warrior Cup
11. koht
08.01.2017
2006 LN (1)Tarvas Cup8. koht
08.01.2017
2006 LN (2)Tarvas Cup9. koht
07.01.2017
2008 LN (1) Warrior Cup
II. koht
07.01.2017
2008 LN (2) Warrior Cup
6. koht
07.01.2017T 2006 DSWarrior CupI. koht
07.01.2017
T 2002 JK FC Elva Indoor Cup  4. koht
06.01.20172009 AM (1)Warrior CupII. koht
06.01.2017
2009 AM (2)Warrior Cup4. koht
06.01.20172009 AKWarrior Cup5. koht
29.12.20162000 MNAastalõputurniir9.-10. koht
23.12.20162002 MN Aastalõputurniir
II. koht
22.12.20162004 JK Aastalõputurniir
13.-16. koht
20.12.2016T 2002 JK Aastalõputurniir
I. koht
19.12.2016T 2000 JKAastalõputurniir7.-8. koht
11.12.2016   2004 JK (1)  Põltsamaa Cup
III. koht
11.12.20162004 JK (2)Põltsamaa Cup7. koht
11.12.20162008 LN (1) FC Elva Indoor Cup  4. koht
11.12.2016
2008 LN (2)FC Elva Indoor Cup 6. koht
11.12.2016
2010 AM (1)FC Helios ja sõbrad -
11.12.2016
2010 AM (2) FC Helios ja sõbrad
 -
11.12.2016 2009 AM (1) FC Helios ja sõbrad
 -
11.12.20162009 AM (2) FC Helios ja sõbrad
 -
10.12.2016T 2004 DS (1)Tarvas Winter Cup4. koht
10.12.2016T 2004 DS (2)Tarvas Winter Cup11. koht
04.12.2016
2009 AM (1) FC Elva Indoor Cup  4. koht
04.12.2016
2009 AM (2)
FC Elva Indoor Cup  8. koht
04.12.2016
2009 AM (3)FC Elva Indoor Cup 9. koht
03.12.2016
2006 LN FC Elva Indoor Cup  III. koht
27.11.2016
T 2004 DS (1)  FC Elva Indoor Cup  I. koht
27.11.2016
T 2004 DS (2) FC Elva Indoor Cup  III. koht
27.11.2016T 2004 DS (3)FC Elva Indoor Cup4. koht
26.11.20162003 MNFC Elva Indoor CupII. koht
26.11.2016T 2002 JKSK 10 Premium Cup 
20.11.2016   2010 AK (1)   FC Elva Indoor Cup
9. koht
20.11.2016  2010 AK (2) FC Elva Indoor Cup  11. koht
20.11.2016 2010 AM (1)
FC Elva Indoor Cup  4. koht
20.11.2016
2010 AM (2) FC Elva Indoor Cup  10. koht
20.11.20162010 AM (3)FC Elva Indoor Cup10. koht
19.11.2016
2002 MN FC Elva Indoor Cup  7. koht
28.-29.10.20162004 JK, AMLiepaja Amber Cup13. koht
14.-16.10.20162002 MN Tartu Cup 2016
8. koht
07.-09.10.2016
2007 VH Tartu Cup 2016
14. koht
07.-09.10.20162006 LN Tartu Cup 2016
8. koht
30.09-2.10.20162004 JK, AMTartu Cup 201610. koht
27.08.2016
T 2004 DS (1) Elva Cup 2016
II. koht
27.08.2016
T 2004 DS (2) Elva Cup 2016
6. koht
26.08.2016
2007 VH (1) Elva Cup 2016
III. koht
26.08.2016
2007 VH (2) Elva Cup 2016
8. koht
26.08.20162005 JK  Elva Cup 2016
I. koht
25.08.2016
2008 LN (2)Elva Cup 2016 6. koht
25.08.2016
T 2008 DS Elva Cup 2016  9. koht
25.08.2016
2008 LN (1) Elva Cup 2016  10. koht
25.08.2016
2004 AM Elva Cup 2016  5. koht
24.08.2016
2006 LN (2) Elva Cup 2016  15. koht
24.08.2016
2006 LN (1) Elva Cup 2016  9. koht
23.08.2016
2009 AK Elva Cup 2016  7. koht
23.08.2016
2009 AM (3) Elva Cup 2016  5. koht
23.08.2016
2009 AM (2) Elva Cup 2016  II. koht
23.08.2016
2009 AM (1) Elva Cup 2016  III. koht
23.08.2016
2003 KÄ Elva Cup 2016
7. koht
22.08.20162002 MN Elva Cup 2016
5. koht
07.08.2016
2004 AM Raplamaa Jalkafest 2016  4. koht
07.08.20162007 VH (1)  Raplamaa Jalkafest 2016
III. koht
07.08.20162007 VH (2) Raplamaa Jalkafest 2016
9. koht
06.08.2016T 2006 DSRaplamaa Jalkafest 2016II. koht
06.08.20162008 LN  Lootosspring
7. koht
05.08.2016T 2005 DS  Lootosspring
I. koht
05.08.2016
T 2003 DS
Lootosspring III. koht
04.08.20162006 LN Lootosspring
III. koht
03.08.20162002 MN Lootosspring
III. koht
31.07.20162008 LN (1)  Otepää Cup
8. koht
31.07.20162008 LN (2)  Otepää Cup
12. koht
31.07.20162008 VH  Otepää Cup
II. koht
31.07.20162009 AM (1)  Otepää Cup
III. koht
31.07.20162009 AM (2)  Otepää Cup
8. koht
31.07.20162009 AK Otepää Cup10. koht
30.07.20162010 LNOtepää Cup 7. koht
30.07.20162010 AM Otepää Cup I. koht
29.07.2016 2006 LN (1) Otepää Cup 8. koht
29.07.20162006 LN (2)Otepää Cup9. koht
30.06.-3.07.2016
2008 KM Pärnu Summer Cup 2016
11. koht
30.06.-3.07.2016
2008 LNPärnu Summer Cup 201615. koht
30.06.-3.07.2016
2007 KÄ Pärnu Summer Cup 2016
20. koht
30.06.-3.07.2016
2007 VH Pärnu Summer Cup 2016
14. koht
30.06.-3.07.2016
2006 AA Pärnu Summer Cup 2016
14. koht
30.06.-3.07.2016
2004 AK Pärnu Summer Cup 2016
21. koht
30.06.-3.07.2016
2004 AM Pärnu Summer Cup 2016
13. koht
30.06.-3.07.2016
2002 MN Pärnu Summer Cup 2016
9. koht
30.06.-3.07.2016
2000 KK Pärnu Summer Cup 2016
9. koht
30.06.-3.07.2016T 2001 JKPärnu Summer Cup 2016I. koht
12.06.2016
2009 AM Tammeka Cup
 -
11.06.2016
2008 LN Tammeka Cup
 -
11.-12.06.2016
2007 VH (1) Tammeka Cup
II. koht
11.-12.06.2016
2007 VH (2) Tammeka Cup
12. koht
11.-12.06.20162006 LN Tammeka Cup
6. koht
16.-17.04.20162004 AMTiger Cup16. koht
15.-17.04.20162006 LN Tartu Santos Cup8. koht
02.-03.04.20162002 MNTiger Cup5. koht
02.04.20162004 AM (1)Warrior Kevadturniir5. koht
02.04.2016
2004 AM (2) Warrior Kevadturniir
9. koht
25.-27.03.20162007 VH FC Flora Easter Cup 6. koht
12.03.2016
2009 LN Santos Indoor Cup
 -
12.03.20162010 AK Santos Indoor Cup
 -
12.03.2016
2008 LNSantos Indoor Cup -
12.03.20162008 KK Santos Indoor Cup
 -
13.03.20162002 MN (1) Nõmme Kalju PühapäevaliigaII. koht
13.03.20162002 MN (2)  Nõmme Kalju Pühapäevaliiga
8. koht
06.03.20162009 AM (1)Võru Helios Cup5. koht
06.03.20162009 AM (2) Võru Helios Cup
8. koht
05.03.2016T 2008 LN Võru Helios Cup
5. koht
05.03.20162008 LN Võru Helios Cup
8. koht
28.02.2016T 2002 JKSuure-Jaani CupIII. koht
28.02.20162002 MNJK Tarvas Winter Cup6. koht
27.02.2016
2005 AM Võru Helios Cup I. koht
27.02.20162005 MN Võru Helios Cup
8. koht
20.02.20162006 LNLoo Cup
14.02.20162001 MNKeila Cup7. koht
14.02.20162006 LN (1) Võru Helios Cup
5. koht
14.02.20162006 LN (2) Võru Helios Cup
7. koht
14.02.20162008 KK Santos Indoor Cup
 -
13.02.2016
2007 VH (1) Santos Indoor Cup
 -
13.02.20162007 VH (2)Santos Indoor Cup -
13.02.20162004 AM (1) Võru Helios Cup
I. koht
13.02.20162004 AM (2) Võru Helios Cup
6. koht
13.02.2016T 2004 DS (1) Raplamaa JK Saalikarikad
5. koht
13.02.2016T 2004 DS (2) Raplamaa JK Saalikarikad
7. koht
07.02.2016
T 2001 JK (1)Lootos Cup4. koht
07.02.2016
T 2001 JK (2) Lootos Cup6. koht
07.02.2016T 2003 DSLootos Cup5. koht
07.02.20162009 MNLootos Cup8. koht
07.02.20162007 VH (1)Lootos CupIII. koht
07.02.20162007 VH (2) Lootos Cup
10. koht
06.02.20162010 AMLootos Cup4. koht
06.02.20162008 LNLootos Cup4. koht
30.01.2016T 2008 LNWarrior CupII. koht
24.01.20162007 VH JK Tarvas Winter Cup
5. koht
24.01.20162004 AM (1)Warrior Cup4. koht
24.01.20162004 AM (2)Warrior Cup10. koht
24.01.20162002 MNSuure-Jaani Cup6. koht
24.01.20162003 AKVõru Helios Cup5. koht
24.01.20162008 LN  Santos Indoor Cup
 -
23.01.20162006 LNSantos Indoor Cup -
23.01.20162001 MNWarrior Cup4. koht
23.01.2016T 2000 KMSK 10 Premium Cup4. koht
17.01.20162000 VHTammeka CupII. koht
17.01.20162006 LN (1)Raplamaa JK Saalikarikad5. koht
17.01.20162006 LN (2) Raplamaa JK Saalikarikad
6. koht
17.01.20162003 AKViljandi Tulevik Cup7. koht
17.01.2016
T 2004 DS (1) FC Elva Indoor Cup
II. koht
17.01.2016
T 2004 MN (2) FC Elva Indoor Cup
4. koht
17.01.2016T 2004 DS (3) FC Elva Indoor Cup 5. koht
16.01.2016
2009 AM (1)
Tammeka Cup
 -
16.01.2016
2009 AM (2)
Tammeka Cup
 -
16.01.20162009 AM (3) Tammeka Cup
 -
16.01.20162008 LN (1) Tammeka Cup
 -
16.01.20162008 LN (2) Tammeka Cup
 -
16.01.2016T 2002 JKSK 10 Premium CupI. koht
10.01.20162004 AM (1) Tammeka Cup
II. koht
10.01.20162004 AM (2) Tammeka Cup
6. koht
10.01.20162007 VH FC Elva Indoor Cup
5. koht
10.01.2016
2007 KK FC Elva Indoor Cup
9. koht
10.01.20162000 JKPõltsamaa Cup4. koht
09.01.2016T 2001 (1)FC Elva Indoor CupII. koht
09.01.2016T 2001 (2) FC Elva Indoor Cup
4. koht
05.01.2016T 2001 JK (1) Raplamaa JK Saalikarikad
III. koht
05.01.2016T 2001 JK (2)Raplamaa JK Saalikarikad5. koht
22.12.20152002 MN Aastalõputurniir
III. koht
20.12.2015T 2001 JK Aastalõputurniir
I. koht
17.12.2015
2000 JKAastalõputurniir13. koht
13.12.20152003 AK Tammeka Cup
6. koht
13.12.20152002 MN FC Elva Indoor Cup
II. koht
13.12.20152006 LN (1)Warrior CupII. koht
13.12.20152006 LN (2)Warrior Cup6. koht
12.12.2015T 2004 DSRakvere Tarvas Winter CupIV. koht
06.12.2015T 1999 ABSK 10 Premium CupIV. koht
06.12.20152002 MNWarrior CupIII. koht
06.12.20152009 AM (1) FC Elva Indoor Cup
6. koht
06.12.20152009 AM (2)FC Elva Indoor Cup5. koht
06.12.20152002 MNJõgeva SK Noorus CupII. koht
06.12.20152001 JKJõgeva SK Noorus CupIII. koht
05.12.20152005 AMPõltsamaa Cup5. koht
05.12.20152007 KKTammeka Cup6. koht
05.12.20152007 VH (1) Tammeka Cup III. koht
05.12.20152007 VH (2) Tammeka Cup
7. koht
05.12.2015
2006 LN (1) FC Elva Indoor Cup
4. koht
05.12.20152006 LN (2) FC Elva Indoor Cup
6. koht
29.11.20152002 MN (1) Tammeka Cup
III. koht
29.11.20152002 MN (2)Tammeka Cup5.-8. koht
29.11.20152008 LN (1) FC Elva Indoor Cup
III. koht
29.11.20152008 LN (2) FC Elva Indoor Cup
5. koht
28.11.2015T 2001 JK (1) SK 10 Premium Cup
II. koht
28.11.2015T 2001 JK (2)SK 10 Premium CupIII. koht
28.11.2015
2004 AM (1)
FC Elva Indoor Cup
III. koht
28.11.2015
2004 AM (2)
FC Elva Indoor Cup
9. koht
28.11.20152004 AM (3) FC Elva Indoor Cup
10. koht
22.11.20152003 AM  FC Elva Indoor Cup
10. koht
22.11.20152003 AK FC Elva Indoor Cup
9. koht
21.11.2015T 2003 ABSK 10 Premium Cup9. koht
21.11.2015T 2003 DSSK 10 Premium Cup5.-8. koht
21.11.20152001 JKFC Elva Indoor CupIII. koht
08.11.2015T 2001 JK (1)Warrior CupI. koht
08.11.2015T 2001 JK (2)Warrior CupII. koht
07.11.2015
T 2007 LN Warrior Cup
5. koht
07.11.2015
2007 VH (1) Warrior Cup
II. koht
07.11.20152007 VH (2) Warrior Cup
6. koht
30.-31.10.20152003 AKAmber Cup 201515. koht
16.-18.10.2015
2000 JK Tartu Santos Cup 2015
III. koht
09.-11.10.2015
2007 VH Tartu Santos Cup 2015
13. koht
02.-04.10.2015
2006 LN Tartu Santos Cup 2015
16. koht
25.-27.09.2015
T 2000 AB Tartu Santos Cup 2015
III. koht
28.08.2015
T 2003 LN
Elva Cupv.p.a.
28.08.2015
2006 LN
Elva Cup10. koht
28.08.2015
2006 AK Elva Cup
15. koht
28.08.20152004 AM (1)Elva Cup5. koht
28.08.2015
2004 AM (2) Elva Cup
7. koht
27.08.2015
2007 VH (1)Elva Cup7. koht
27.08.2015
2007 VH (2)Elva Cup14. koht
27.08.2015
2007 KK Elva Cup
9. koht
27.08.2015
2003 AK (1)Elva Cup4. koht
27.08.2015
2003 AK (2) Elva Cup
10. koht
26.08.2015
2005 AM Elva Cup
II. koht
26.08.2015 T 2003 LN Elva Cup
III. koht
25.08.20152008 VHElva Cup9. koht
25.08.2015
2008 LN Elva Cup
15. koht
25.08.20152002 MN Elva Cup
I. koht
24.08.2015 T 2001 JK (1)
Elva CupII. koht
24.08.2015T 2001 JK (2)Elva CupIII. koht
24.08.20152001 KMElva CupIII. koht
09.08.2015
T 2001 JKLootos CupIII. koht
09.08.2015
2007 VH Lootos Cup
4. koht
09.08.2015
2009 AM (1) Lootos Cup
4. koht
09.08.20152009 AM (2)Lootos Cup6. koht
02.08.20152008 LNOtepää Cup4. koht
02.08.20152009 MN Otepää Cup 10. koht
02.08.2015
2009 AMOtepää CupII. koht
27.-29.07.2015
2004 KMSaaremaa Cup 20154. koht
27.-29.07.2015
2005 AM Saaremaa Cup 2015
6. koht
27.-29.07.2015
2006 LN Saaremaa Cup 2015
II. koht
27.-29.07.2015
2007 VH Saaremaa Cup 2015
II. koht
12.-18.07.20151997-2003Gothia Cup 2015 (SWE)kokkuvõte
14.06.2015  2008 AM (1) Tammeka Cup  -
14.06.2015
2008 AM (2)Tammeka Cup -
14.06.20152008 LN Tammeka Cup  -
13.06.20152007 VH Tammeka Cup  -
13.-14.06.20152006 LN Tammeka Cup 10. koht
13.-14.06.20152004 AM Tammeka Cup 7. koht
13.-14.06.20152003 AKTammeka Cup 8. koht
26.04.20152005 AMPõltsamaa CupI. koht
12.04.20152004 AM (1) FC Warrior kevadturniir
 
12.04.20152004 AM (2) FC Warrior kevadturniir  
10.-12.04.20152006 LN Hillar Otto Memoriaal13. koht
04.04.2015
2003 KM FC Warrior kevadturniir
7. koht
04.04.20152003 AKFC Warrior kevadturniirIII. koht
03.-05.04.20152002 MN Hillar Otto Memoriaal
6. koht
27.-29.03.20152000 JKHillar Otto Memoriaal5. koht
19.03.20152002 MN Lõuna-Eesti U13 treeningturniir
I. koht
19.03.20152003 AK Kekava Spring Cup 2015
4. koht
15.03.20152001 MN FC Warrior kevadturniirIII. koht
08.03.2015
2004 AMSantos Indoor Cup -
08.03.2015
2006 LN (1)
Santos Indoor Cup
 -
08.03.2015
2006 LN (2)
Santos Indoor Cup
 -
08.03.2015
2009 MN FC Helios ja sõbrad
 -
08.03.20152009 AM FC Helios ja sõbrad
 -
08.03.2015
2008 LN (1)
FC Helios ja sõbrad
 -
08.03.2015
2008 LN (2)
FC Helios ja sõbrad
 -
07.03.2015T 2001 JK Raplamaa JK SaalikarikasI. koht
07.03.20152008 KK Santos Indoor Cup
 -
07.03.2015
2007 VH (1)
Santos Indoor Cup
 -
07.03.2015
2007 VH (2)
Santos Indoor Cup
 -
01.03.2015
2008 LN
Võru Helios Cup
5. koht
22.02.2015
2004 AM
Võru Helios Cup
6. koht
21.02.2015
2008 LN (1)
Santos Indoor Cup
 -
21.02.2015
2008 LN (2)
Santos Indoor Cup
 -
21.02.2015
2007 VH (1)
Santos Indoor Cup
 -
21.02.2015
2007 VH (2)
Santos Indoor Cup
 -
14-15.02.2015
2004 AM
Winter Cup 2015 (LAT)
5. koht
13.-14.02.2015T 2000 ABFK NEVEZIS CUP (LIT)
II. koht
08.02.2015
T 2001 JK (1)
Lootos Cup
4. koht
08.02.2015T 2001 JK (2)Lootos Cup5. koht
08.02.2015
T 2000 KM
Suure-Jaani Cup
6. koht
08.02.2015
T 2000 AB
Suure-Jaani Cup
III. koht
08.02.2015
2007 VH
Lootos Cup
6. koht
08.02.2015
2008 LN
Lootos Cup
5. koht
07.02.2015
2003 AK
Võru Helios Cup
4. koht
07.02.2015
2009 AM
Lootos Cup
 -
07.02.2015
2009 MN
Lootos Cup
 -
07.02.2015
2002 MN
Suure-Jaani Cup
8. koht
01.02.2015
2006 LN
Warrior Cup
II. koht
01.02.2015
2003 AK
Suure-Jaani Cup
10. koht
30.01-01.02.15
2002 MN
Winter Cup 2015 (LAT)
6. koht
25.01.2015
2006 LN (1)
Tammeka Juunior Cup
6. koht
25.01.2015
2006 LN (2)
Tammeka Juunior Cup
10. koht
25.01.2015
2004 KM
Santos Indoor Cup
 -
25.01.2015
2005 KM
Santos Indoor Cup
 -
24.-25.01.20152000 MN, GPNõmme Cup 20157. koht
24.01.2015
2004 AM (1)
Tammeka Juunior Cup
8. koht
24.01.2015
2004 AM (2)
Tammeka Juunior Cup
12. koht
24.01.2015
2007 VH (1)
Santos Indoor Cup
 -
24.01.2015
2007 VH (2)
Santos Indoor Cup
 -
24.01.2015
2008 LN (1)
Santos Indoor Cup
 -
24.01.2015
2008 LN (2)
Santos Indoor Cup
 -
24.01.2015
2008 KK Santos Indoor Cup
 -
24.01.2015
T 2002 JK
Suure-Jaani Cup
III. koht
24.01.2015
T 1999 AB
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
18.01.2015
2003 AK
Tammeka Juunior Cup
4. koht
18.01.2015
2008 AM 
FC Helios ja sõbrad
 -
17.01.2015
2002 MN (1)
Tammeka Juunior Cup
I. koht
17.01.2015
2002 MN (2)
Tammeka Juunior Cup
11. koht
17.01.2015
T 2001 JK (1) SK 10 Premium Cup
4. koht
17.01.2015
T 2001 JK (2)
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
11.01.2015
2008 LN
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
11.01.2015
2008 KK
FC Elva Indoor Cup 2014/15
12. koht
11.01.2015
2000 JK
Põltsamaa Cup
III. koht
11.01.2015
2000 KM
Põltsamaa Cup
9. koht
10.01.2015
T 2003 AB
SK 10 Premium Cup
II. koht
10.01.20152001 MN (1) FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
10.01.2015
2001 MN (2)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
II. koht
03.01.2015
2007 VH (1)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
03.01.2015
2007 VH (2)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
03.01.2015 2007 VH (3) FC Elva Indoor Cup 2014/15 12. koht
28.12.2014
2002 MN
Aastalõputurniir
I. koht
23.12.2014
2000 JK
Aastalõputurniir
13.-16. koht
21.12.2014
2000 T AB
Aastalõputurniir
4. koht
21.12.2014
2002 T JK
Aastalõputurniir
II. koht
21.12.2014
2004 AK
SK 10 Premium Cup
11.-12. koht
21.12.2014
2004 AM (1)
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
21.12.2014
2004 AM (2)
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
20.12.2014
2006 LN (1)
SK 10 Premium Cup
III. koht
20.12.2014
2006 LN (2)
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
14.12.2014
2004 AM (1)
Põltsamaa Cup
5. koht
14.12.2014
2004 AM (2)
Põltsamaa Cup
9. koht
14.12.2014
2001 T JK (1)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
II. koht
14.12.2014
2001 T JK (2)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
III. koht
14.12.2014
2001 T KM
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5. koht
14.12.2014 2001 T JK (3) FC Elva Indoor Cup 2014/15  V.P.A.
07.12.2014
2007 VH (1)
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2007 VH (2)
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2008 KK
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2008 AM (1)
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2008 AM (2)
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2008 LN
Tammeka Juunior Cup
 -
07.12.2014
2001 MN
Jõgava SK Noorus 96 Cup
7. koht
07.12.2014
2000 JK
Warrior Cup
I. koht
07.12.2014
2006 LN
FC Elva Indoor Cup 2014/15
4. koht
06.12.2014
2002 VH
FC Elva Indoor Cup 2014/15
I. koht
30.11.2014
2003 AK
SK 10 Premium Cup
III. koht
30.11.2014
2000 JK (1)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
III. koht
30.11.2014
2000 JK (2)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
30.11.2014
2000 JK (3)
FC Elva Indoor Cup 2014/15
V.P.A.
29.11.2014
2000 T KM
SK 10 Premium Cup
5.-8. koht
29.11.2014
2000 T AB
SK 10 Premium Cup
II. koht
29.11.2014
2001 AK
Põltsamaa Cup
5. koht
29.11.2014
2004 AM
FC Elva Indoor Cup 2014/15
4. koht
23.11.2014
2003 AK
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
23.11.2014
2003 MN
FC Elva Indoor Cup 2014/15
V.P.A.
22.11.2014
2002 T JK
SK 10 Premium Cup
II. koht
22.11.2014
2005 AM
FC Elva Indoor Cup 2014/15
5.-8. koht
31.10-01.11.14
2002 VH
Liepaja Amber Cup (LAT)
12. koht
03.-05.10.2014
2002 VH
Tartu Santos Cup
6. koht
03.-05.10.2014
2004 AM
Tartu Santos Cup
12. koht
03.-05.10.2014
2006 LN
Tartu Santos Cup
12. koht
25.-29.08.2014

Elva Cup 2014
kokkuvõte
10.08.2014
2008 AM
Lootos Spring
kokkuvõte
09.08.2014
2004 AM
Lootos Spring
6. koht
08.-09.08.2014
2002 VH
Lootos Spring
10. koht
07.08.2014
2007 LN
Lootos Spring
9. koht
07.08.2014
2007 VH
Lootos Spring
8. koht
27.07.2014
2007 VH
Otepää Cup
12. koht
27.07.2014
2007 VH
Otepää Cup
5. koht
26.07.2014
2006 LN
Otepää Cup
11. koht
26.07.2014
2006 LN
Otepää Cup
6. koht
25.07.2014
2004 AM
Otepää Cup
III. koht
16.-21.07.2014

Kokkola Cup 2014
kokkuvõte
15.06.2014
2007 VH
Tammeka Cup 2014
6. koht
14.06.2014
2006 LN
Tammeka Cup 2014
10. koht
14.-15.06.2014
2004 KM
Tammeka Cup 2014
15. koht
14.-15.06.2014
2004 AM
Tammeka Cup 2014
13. koht
14.-15.06.2014
2003 AK
Tammeka Cup 2014
v.p.a.
13.-15.06.2014
2002 VH
Tammeka Cup 2014
I. koht
04.05.2014
2006 LN
FC Tartu Cup
9. koht
04.05.2014
2006 VH
FC Tartu Cup
10. koht
03.05.2014
2005 AM
FC Tartu Cup
4. koht
27.04.2014
2004 KM
FC Tartu Cup
8. koht
27.04.2014
2004 AM
FC Tartu Cup
9. koht
13.04.2014
2004 AM
Põltsamaa Kevad Cup
I. koht
13.04.2014
2006 VH
Tiger Cup
13.-16. koht
13.04.2014
2006 LN
Tiger Cup
5.-8. koht
03.-06.04.2014
2002VH,KM
Hillar Otto Memoriaal
7. koht
29.03.2014
2003 AK
Warrior Cup
6. koht
23.03.2014
2001 MN
Warrior Cup
4. koht
17.03.20142002 VHWarrior CupI. koht
15.03.20142006 LNVõru Helios Cup 2014I. koht
09.03.20142002 MNDraudzības kauss. Valka (LAT)
5. koht
09.03.20142006 LNQuattromed Cup
 -
08.03.20142007 LNQuattromed Cup
 -
08.03.20142007 VHQuattromed Cup
 -
08.03.2014
2004 JKQuattromed Cup
 -
08.03.2014T 2000 ABSuure-Jaani Cup
8. koht
08.03.2014T 2000 JKSuure-Jaani Cup7. koht
01.03.2014
2007 LN
Tartu Helios Cup
 -
01.03.20142005 AMVäikelinna CupI. koht
23.02.2014
2005 AM
Võru Helios Cup 2014
II. koht
22.02.20142003 AKVõru Helios Cup 2014
8. koht
22.02.20142002 MNVäikelinna CUP 20147. koht
16.02.20142004 AMVõru Helios Cup 2014
5. koht
16.02.20142006 LNQuattromed Cup
 -
15.02.20142002KM,MNVõru Helios Cup 2014I. koht
15.02.20142007 LNQuattromed Cup
 -
15.02.2014
2007 VHQuattromed Cup
 -
15.02.2014
2004 JK
Quattromed Cup
 -
09.02.20142006 LNTammeka Juunior CupIII. koht
08.02.2014T 1999 JKLootos Cup6. koht
08.02.2014T 2001 JKLootos Cup5.koht
08.02.20142007 VHLootos CupII. koht
08.02.20142002 ABSuure-Jaani Cup
II. koht
07.02.20142004 KMLootos Cup4. koht
02.02.20142004AM,JKTammeka Juunior Cup
5. koht
01.02.20142003 AKTammeka Juunior Cup
5.-8. koht
26.01.20142001 ABSuure-Jaani Cup
9. koht
26.01.2014
2002KM,VHTammeka Juunior Cup
7. koht
26.01.20142004 JKSK 10 Premium Cup7. koht
25.01.20142001 KMTammeka Juunior Cup
I. koht
25.01.2014T 2002 JKSK 10 Premium CupI. koht
19.01.20142007 LNTammeka Treeningturniir -
18.01.20142006 LNSuure-Jaani CupIII. koht
12.01.20141997 LNWarrior Cup
I. koht
12.01.20142000 MNPõltsamaa Cup6. koht
11.01.20142004 KMWarrior Cup7. koht
28.12.20132001 KMAastalõputurniir13.-16. koht
23.12.20131999 JK,GPAastalõputurniir5.-8. koht
22.11.2013T 2001 JKAastalõputurniirIII. koht
20.12.20131997 LNAastalõputurniirII. koht
15.12.20132004 AMPõltsamaa Cup5. koht
08.12.20132003-2004Klubisisene turniir (Pühajärve PK saal) -
01.12.20131998 GPSK 10 Premuim Cup5. koht
30.11.20131998 LNWarrior Cup 2013I. koht
24.11.2013
2002 KM
SK 10 Premium Cup
7. koht
24.11.20132002 KMSK 10 Premium CupIII. koht
17.11.20132001 ABWarrior Cup 2013III. koht
10.11.2013
2006 LNQuattromed Cup 2013
 -
10.11.2013
2006 LNQuattromed Cup 2013
 -
09.11.2013
2004 JKQuattromed Cup 2013
 -
09.11.2013
2004 AMQuattromed Cup 2013
 -
09.11.20132004 AMQuattromed Cup 2013 -
01.-02.11.20132002 KMAmber Cup
kokkuvõte
03.-06.10.2013
2001 KMSantos Cup 20137. koht
26.-30.08.20131999-2006ELVA CUP 2013kokkuvõte
12.-18.08.2013
2004 ABMinsk 2013kokkuvõte
12.-18.08.20132000 MNMinsk 2013kokkuvõte
04.08.20132002 KMPõlva Lootos Spring Cup
I. koht
03.08.20132006 VHPõlva Lootos Spring Cup
11. koht
02.08.2013
2004 II AM
Põlva Lootos Spring Cup
6. koht
02.08.20132004 AMPõlva Lootos Spring Cup5. koht
01.08.20131999 JKPõlva Lootos Spring Cup
III. koht
28.07.20132006 LNOtepää Cup8. koht
27.07.2013
2004 PPOtepää Cup
12. koht
27.07.20132004 AMOtepää Cup10. koht
28.06-01.07.1397-04Pitea Summergames (SWE)kokkuvõte
19.-20.06.20132000 MNBalvi Cup 2013 (LAT)6. koht
16.06.2013
2006 VHTammeka Cup 2013
10. koht
16.06.20132006 LNTammeka Cup 201311. koht
14.-16.06.20132000 ABTammeka Cup 20135. koht
10.06.20131997-1999Rõngu Cup (klubisisene)Rõngu st.
26.05.20132002 KMNarva Trans Cup 2013III. koht
04.05.20132000-2002Klubisisene turniir -
21.04.20132001 KMPõltsamaa Cup4. koht
20.04.20132001 KMNarva Trans Cup 2013II. koht
22.-23.03.20131999 GPFC Põlva Lootos TurniirIII. koht
21.03.20132002 KMLiepaja Spring Cup eelturniiril
6. koht
20.03.2013
2002 VHWarrior Kevadturniir 
5. koht
20.03.2013
2000 MNWarrior Kevadturniir
4. koht
20.03.20132000 MNWarrior Kevadturniir
III. koht
18.03.20132003-2007"Jalgpallivõlurid" (klubisisene)
 -
18.03.20131998 LNWarrior KevadturniirII. koht
10.03.20132001 ABQuattromed Cup -
09.03.20132003 JKQuattromed Cup
 -
09.03.2013
2004 AMQuattromed Cup
 -
09.03.20132004 PPQuattromed Cup
 -
03.03.20131999T JKSuure-Jaani Cup (Tüdrukud)9. koht
24.02.20131997-1999Puhja Cup (klubisisene)Kokkuvõte
17.02.2013
2002 EÕVõru Helios Cup 2013
4. koht
17.02.20132002 EÕVõru Helios Cup 20138. koht*
17.02.2013
2001 KMQuattromed Cup
 -
17.02.2013
2006 VHQuattromed Cup
 -
17.02.20131998 LNViljandi SK SaaliturniirI. koht
16.02.2013
2003 JKQuattromed Cup
 -
16.02.20132004 PPQuattromed Cup
 -
10.02.20132000 ABSuure-Jaani Cup4. koht
03.02.2013
2002 KM
Lootos Cup 2013
I. koht
03.02.20132002 MNLootos Cup 20137. koht*
03.02.20132005JK,LNTammeka Juunior Cup
7. koht
03.02.20132004 PPSuure-Jaani Cup11. koht
02.02.20132003 VHTammeka Juunior Cup
10. koht
27.01.20132002VH,KMTammeka Juunior Cup
5.-8. koht
26.-27.01.2013
1999 GP
Nõmme Cup 20139. koht
26.01.20132001T JKSK 10 Premium Cup (Tüdrukud)
4. koht
26.01.20132001 KMTammeka Juunior Cup
II. koht
20.01.20132004 AMTammeka Juunior Cup
5.-8. koht
19.01.20132000 MNTammeka Juunior Cup
5.-8. koht
13.01.20131997 LNWarrior Cup 2012
5. koht
13.01.20132005JK,AMFC Elva Indoor Cup
6. koht
12.01.2013
2002 MNValka turniir5. koht
12.01.20132004 AMWarrior Cup 2012
5.-8. koht
12.01.20132001 KMFC Elva Indoor Cup
5.-8. koht
05.01.2013
1999JK,GP
FC Elva Indoor Cup
6. koht
05.01.20131999JK,GPFC Elva Indoor Cup
III. koht
28.12.20122003-2007Klubisisene "Saame sõpradeks"Elva Gümn 
16.12.20122003 VHFC Elva Indoor Cup
5.-6. koht
15.12.2012
1998 JKFC Elva Indoor Cup
III. koht
15.12.2012
1998 MNFC Elva Indoor Cup
9. koht
15.12.20121998 LNFC Elva Indoor Cup
II. koht
08.12.2012
2002 KMFC Elva Indoor Cup
I. koht
08.12.20122002 KMFC Elva Indoor Cup
8. koht
08.12.20122002 VHFC Elva Indoor Cup
6. koht
02.12.2012
2004 PPFC Elva Indoor Cup
10. koht
02.12.20122004 AMFC Elva Indoor Cup
5.-8. koht
02.12.2012
2000 ABWarrior Cup 2012
9. koht
01.12.2012
2000 JKFC Elva Indoor Cup
3. koht
01.12.2012
2000 KM
FC Elva Indoor Cup
4. koht
01.12.2012
2000 MNFC Elva Indoor Cup9. koht
01.12.20121998 LNWarrior Cup 20124. koht
25.11.2012
2002 KM
SK 10 Premium Cup
8. koht
25.11.20122002 KMSK 10 Premium Cup
II. koht
18.11.2012
1998 MNTammeka Juunior Cup4. koht
18.11.20121998 LNTammeka Juunior CupIII. koht
17.11.2012
2001 KMSK 10 Premium Cup
I. koht
17.11.2012
1999 JK
Tammeka Juunior Cup
10. koht
17.11.20121999GP,VHTammeka Juunior CupIII. koht
11.11.20122005 AMQuattromed Cup -
11.11.2012
2001 ABQuattromed Cup -
11.11.20122006 VHQuattromed Cup -
19.-21.10.20121998 LNTartu Santos Cup 20128. koht
27-30.08.20121998-2005Elva Cup 2012Tulemused
08.-09.08.20122000MKedainiai 640 (Leedu)
8. koht
05.08.20122000KLootosSpring Cup 20125. koht
04.08.20122005MLootosSpring Cup 20128. koht
03.08.2012
2002KLootosSpring Cup 2012II. koht
03.08.20122002VLootosSpring Cup 2012
8. koht
02.08.20121999VGLootosSpring Cup 2012

28.07.2012
2004AMOtepää Cup 2012
III. koht
28.07.20122004POtepää Cup 201210. koht
12.-15.07.2012
2002KMTallinna Cup 2012III. koht
12.-15.07.20121999GTallinna Cup 201210. koht
20.-21.06.2012
2004AM
Ülenurme Cup 2012
4. koht
20.-21.06.2012
2004PÜlenurme Cup 2012
11.-12. koht
20.-21.06.2012
2002KÜlenurme Cup 2012
4. koht
20.-21.06.2012
2000GÜlenurme Cup 2012
9. koht
20.-21.06.20121997LÜlenurme Cup 2012II. koht
09.06.20122002VTammeka Cup 2012II. koht
29.04.2012
2005T
Auda Cup(LAT) 2012

29.04.2012
2002K
Auda Cup(LAT) 2012

29.04.2012
2002V
Auda Cup(LAT) 2012

13.-15.04.20122004APHillar Otto Memoriaalturniir 2012
06.-8.04.20122001KHillar Otto Memoriaalturniir 2012
06.-8.04.20122000KMHillar Otto Memoriaalturniir 2012
31.03-01.04.20121999VGAkadeemia Cup 2012II. koht
23.03.2012
1999V
FC Warriori Kevadturniir 2012
I. koht
21.03.2012
2002KV
FC Warriori Kevadturniir 2012
I. koht
21.03.20122002KVFC Warriori Kevadturniir 2012III. koht
21.03.20122000KFC Warriori Kevadturniir 2012III.koht
19.03.2012
2001K
FC Warriori Kevadturniir 2012
I. koht
18.03.2012
1997L
FC Warriori Kevadturniir 2012
III. koht
11.03.2012
2004PP
Quattromed Cup 2012

11.03.2012
2004AM
Quattromed Cup 2012

11.03.2012
2005T
Quattromed Cup 2012

10.03.2012
1997L
Suure-Jaani Cup 2012
7. koht
10.03.2012
2003M/AB
Quattromed Cup 2012

26.02.20122004-2006FC Elva saame sõpradeksklubisisene
26.02.20122000-2003Jalgpallivõlurid 2012klubisisene
25.02.20122005TSantose Saaliturniirid 20126. koht
25.02.2012
1998L
Võnnu saalijalgpall 2012
I. koht
19.02.2012
2005T
Quattromed Cup 2012

19.02.20122004AMQuattromed Cup 2012info
19.02.2012
1999V
Väikelinna Cup 2012
I.koht
19.02.2012
1999G
Väikelinna Cup 2012
III.koht
18.02.2012
2000AB
Suure-Jaani Cup 2012
6.koht
18.02.2012
2000K
Suure-Jaani Cup 2012
7.koht
12.02.20122002VKTammeka Juunior Cup 2012
11.02.2012
2004PP
Võru Helios Cup 2012
7. koht
05.02.20122001KTammeka Juunior Cup 2012II.koht
04.02.20121998LViljandi Spordiklubi turniir 2012II.koht
04.02.2012
2003V
Lootos Cup 2012
8.koht
03.02.2012
2001K
Lootos Cup 2012
II.koht
29.01.20121999GSantose Saaliturniirid 2012III.koht
22.01.20122002KVSK10 Premium Cup 20127. koht
22.01.20122002KVSK10 Premium Cup 20124. koht
22.01.20122004AMQuattromed Cup 2012info 
22.01.20122005TQuattromed Cup 2012info
21.01.20122003KMQuattromed Cup 2012info
21.01.2012 2000KPõltsamaa Cup 2012 II. koht
15.01.20121998LFC Elva Indoor Cup 20125.-8. koht
15.01.20121997LFC Elva Indoor Cup 20125.-8. koht
14.01.20122001KFC Elva Indoor Cup 2012III. koht
07.01.20121999GFC Elva Indoor Cup 2012II. koht
28.12.20111999VGEJL Aastalõputurniir 2011alagrupp
18.12.20112003VFC Elva Indoor Cup 20115.-8. koht
18.12.20112001KMOrzech Cup 2011 (POL)II. koht
17.12.20111998LFC Elva Indoor Cup 2011II. koht
11.12.20112002 IValga Warrior Cup 2011II. koht
11.12.20112002 IIValga Warrior Cup 20114. koht
10.12.20112002VFC Elva Indoor Cup 2011III. koht
04.12.20112003PPTulevik Cup 20116. koht
04.12.20112004AFC Elva Indoor Cup 201110. koht
03.12.20112001KMFC Elva Indoor Cup 20114. koht
03.12.20112000KMFC Elva Indoor Cup 20117. koht
03.12.20112000VGFC Elva Indoor Cup 2011I. koht
03.12.20111998L Valga Warrior Cup 2011II. koht
03.12.20111999ABPõltsamaa Cup 20117.koht
27.11.20111999GTammeka Juunior Cup 2011III. koht
26.11.20111996-97LTammeka Juunior Cup 2011 9. koht
20.11.20112000MTammeka Juunior Cup 201110.koht
19.11.20111998LTammeka Juunior Cup 2011II.koht
12.11.20112002VSantose Saaliturniirid 2011I.koht
12.11.20112002KSantose Saaliturniirid 201110.koht
30.09-02.10.2011
1997L
Tartu Cup 2011
info
7.08.2011
2004A
LootosSpring Cup 2011
7.koht
6.08.2011
1999G
HSM Cup 2011
8.koht
4.-7.08.2011
1995M
Vildbjerg Cup 2011 (DEN)
Kokkuvõte
4.-7.08.2011
1997L
Vildbjerg Cup 2011 (DEN)
Kokkuvõte
4.-7.08.2011
2000K
Vildbjerg Cup 2011 (DEN)
Kokkuvõte
4.-7.08.2011
2002V
Vildbjerg Cup 2011 (DEN)
Kokkuvõte
31.07.2011
2004A
Tammeka Cup 2011
8.koht
30.07.2011
2003V
Otepää Cup 2011
III.koht
30.07.2011
2001K
Otepää Cup 2011
4.koht
30.-31.07.2011
2002K
Tammeka Cup 2011
I.koht
29.-31.07.2011
1999G
Tammeka Cup 2011
II.koht
1.-4.06.2011
2002K
Juunior Footballer Cup 2011 (RUS)
kokkuvõte
23.04.2011
2001K
Põltsamaa Cup 2011
III.koht
23.04.2011
2000K
Põltsamaa Cup 2011
4.koht
17.04.2011
1998LM
Pavasris Cup 2011 (LAT)
II.koht
16.04.2011
1999VG
Pavasris Cup 2011 (LAT)
II.koht
16.04.2011
2002V
Pavasris Cup 2011 (LAT)
7.koht
16.04.2011
2002K
Pavasris Cup 2011 (LAT)
I.koht
7.-10.04.2011
1999VG
Tartu Cup 2011
4.koht
1.-3.04.2011
1997L
Tartu Cup 2011
11. koht
27.03.2011
2001-2005
Klubisisesed mängud noorematele
kokkuvõte
23.03.2011
2003V
Warrior Kevadturniir 2011
II. koht
22.03.2011
2000M
Kiili Cup 2011
8. koht
21.03.2011
2001K I
Warrior Kevadturniir 2011
I. koht
21.03.2011
2001K II
Warrior Kevadturniir 2011
III. koht
21.03.2011
1998L
Warrior Kevadturniir 2011
I. koht
20.03.2011
1996L
Warrior Kevadturniir 2011
II. koht
13.03.2011
1997
Puhja Cup 2011 (klubisisene)
tulemused
5.-6.03.2011
2001K
Spring Cup 2011
II.koht
5.03.2011
1995M
Väikelinna Cup 2011
II.koht
5.03.2011
1998M
Väikelinna Cup 2011
4.koht
26.02.2011
2000MK
Väikelinna Cup 2011
I.koht, III.koht
19.-20.02.2011
1999VG
Spring Cup 2011
5.koht,10.koht
13.02.2011
2003V
Võru Helios Cup 2011
5.koht
6.02.2011
2003V
Lootos Cup 2011
8.koht
5.02.2011
2001K
Lootos Cup 2011
II.koht
4.02.2011
2002K
Lootos Cup 2011
I.koht
4.02.2011
2000VM
Lootos Cup 2011
6.koht
29.01.2011
2001K
Põltsamaa Cup 2011
I.koht
23.01.2011
1997-98 L
Santose Saaliturniirid 2011
5. koht
16.01.2011
1997L
FC Elva Indoor Cup 2011
5.-8.koht
15.01.2011
2001K
FC Elva Indoor Cup 2011
III.koht
8.01.2011
1999VG
FC Elva Indoor Cup 2011
III.koht
8.01.2011
1999VG
FC Elva Indoor Cup 2011
5.-8.koht
8.01.2011
1996M
Warrior Cup 2011
6.koht
29.12.2010
1999VG
EJL Aastalõputurniir 2010
II.koht
27.12.2010
1997L
EJL Aastalõputurniir 2010
alagrupp
19.12.2010
2003V
FC Elva Indoor Cup 2010
III.koht
18.12.2010
1998L
FC Elva Indoor Cup 2010
4.koht
12.12.2010
1997L
Warrior Cup 2010
III.koht
12.12.2010
tüdrukud
FC Elva Indoor Cup 2010
5.-8.koht
12.12.2010
2002K
SK10 Premium Cup 2010
I.koht
11.12.2010
2002K
FC Elva Indoor Cup 2010
I.koht
5.12.2010
2003V I
Warrior Cup 2010
II.koht
5.12.2010
2003V II
Warrior Cup 2010
5.koht
5.12.2010
1995M
FC Elva Indoor Cup 2010
4.koht, 7.koht
4.12.2010
2000GV
FC Elva Indoor Cup 2010
III.koht
4.12.2010
2000KM
FC Elva Indoor Cup 2010
5.-8.koht
28.11.2010
2004A
Quattromed Cup 2010 (sõprusmängud)
info
28.11.2010
2001K
Warrior Cup 2010
I.koht
28.11.2010
tüdrukud
SK10 Premium Cup 2010
7.koht
28.11.2010
1998L
Santos Tartu Saaliturniir 2010
8.koht
27.11.2010
1997L
Santos Tartu Saaliturniir 2010
8.koht
27.11.2010
1996M
SK10 Premium Cup 2010
III.koht
20.11.2010
1998L
Warrior Cup 2010
III.koht
20.11.2010
1999VG
Santos Tartu Saaliturniir 2010
5.koht
14.11.2010
2000V
Santos Tartu Saaliturniir 2010
III.koht
14.11.2010
2000MK
Santos Tartu Saaliturniir 2010
9.koht
13.11.2010
2001K
Santos Tartu Saaliturniir 2010
III.koht
7.11.2010
2002K
Santos Tartu Saaliturniir 2010
I.koht
6.11.2010
1999VG
Warrior Cup 2010
4.koht
6.11.2010
1999VG
Warrior Cup 2010
7.koht
6.11.2010
2003V
Santos Tartu Saaliturniir 2010
7.koht
8.-10.10.2010
1997L
Santos Cup 2010
9.koht
1.-3.10.2010
1997L
Santos Cup 2010
10.koht
1.-3.10.2010
2002KG
Santos Cup 2010
7.koht
18.-19.09.2010
2002K
JK Merkuur-Juunior Cup 2010
III.koht
18.-19.09.2010
2000VG
JK Merkuur-Juunior Cup 2010
6.koht
28.08.2010
2002K
FC Levadia Mustamäe Cup 2010
I.koht
26.08.2010
2000
Elva Cup 2010
II.koht
26.08.2010
1997
Elva Cup 2010
7.koht
25.08.2010
1999
Elva Cup 2010
II.koht
25.08.2010
2001
Elva Cup 2010
III.koht
24.08.2010
2003
Elva Cup 2010
5.-8.koht
24.08.2010
1998
Elva Cup 2010
7.koht
23.08.2010
2002
Elva Cup 2010
I.koht
20.08.2010
1998L
Valka Cup 2010
5.koht
7.08.2010
1999G
HSM Cup 2010
5.koht
7.08.2010
2003V
HSM Cup 2010
6.koht
5.-6.08.2010
1996L
LootosSpring 2010
4.koht
1.08.2010
2003L
Tammeka Cup 2010
III.koht
1.08.2010
1999G
Tammeka Cup 2010
I.koht
31.07.2010
2002K
Tammeka Cup 2010
I.koht
25.07.2010
2003V
Otepää Cup 2010
5.koht
18.07.2010
2001K
Otepää Cup 2010
I.koht
17.07.2010
2001K
SK Tääksi FAIR PLAY CUP 2010
II.koht
18.04.2010
2001K
Pavasaris 2010 (LAT)
II.koht
17.04.2010
1999VG
Pavasaris 2010 (LAT)
II.koht
9.-11.04.2010
2001G
Tartu Cup 2010
15.koht
9.-11.04.2010
1999G
Tartu Cup 2010
4.koht
2.-4.04.2010
2000G
Tartu Cup 2010
15.koht
1.-4.04.2010
1997L
Tartu Cup 2010
12.koht
26.03.2010
1997
Sihva Cup 2010
klubisisene
25.03.2010
1994
Sihva Cup 2010
klubisisene
21.03.2010
1995M
Sõbrakas: JK Tulevik 95 - FCE Otepää 95
9:0
20.03.2010
2003V
Macron Cup 2010 (LAT)
9.-10.koht
14.03.2010
1997L
Sõbrakas: Olümpia - FC Elva
0:3
7.03.20101999VGViljandi SK Cup 2010III.koht
6.03.2010
2001K
Elva Talv 2010
7.koht
6.03.2010
2001K
Elva Talv 2010
II.koht
6.03.2010
1999G
Viimsi Taliturniir 2010
8.koht
28.02.20101998LViljandi SK Cup 2010III.koht
28.02.2010
2001K
Valmiera Cup 2010 (LAT)
II.koht
21.02.2010
1997L
Suure-Jaani Cup 2010
4.koht
20.02.2010
2003V
Elva Talv 2010
7.koht,10.koht
13.02.2010
1999VG
Valmiera Cup 2010 (LAT)
I.koht
5.02.2010
1999G
Lootos Cup 2010
4.koht
31.01.20102000VPõltsamaa Cup 2010II.koht
31.01.2010
2002K
Smiltene Winter Cup 2010 (LAT)
I.koht
31.01.2010
1997L
Juunior Cup 2010
9.koht
24.01.2010
95/96M
Valmiera Cup 2010 (LAT)
10.koht
23.01.2010
95/96M
Smiltene Winter Cup 2010 (LAT)
8.koht
23.01.2010
1998G
Juunior Cup 2010
5.-8.koht
17.01.2010
2003V
Quattromed Cup V
-
16.01.20101998KPremium Cup 20104.koht
16.01.2010
2001M
Quattromed Cup V (FC Elva)
-
16.01.2010
2001M
Quattromed Cup V (FCE Otepää)
-
16.01.2010
1996M
Juunior Cup 2010
8.koht
10.01.20101996MPremium Cup 20104.koht
9.01.2010
1999VG
Nõo Cup 2010
5.koht
26.12.2009
1995
Aastalõputurniir Maakoolidele
4.koht
20.12.20091999VGViljandi SK Cup 2009II.koht
20.12.20091999VGViljandi SK Cup 20094.koht
19.12.2009
1995M
Premium Cup 2009
7.koht
19.12.20091998LViljandi SK Cup 20095.koht
13.12.2009
1994
Puhja Cup 2009
klubisisene
6.12.20091995MJuunior Cup 2009 (Nõos)9.koht
6.12.2009
2003V
Quattromed Cup IV
-
5.12.20092002KJuunior Cup 2009 (Nõos)I.koht
5.12.20091999VGPõltsamaa Cup 2010II.koht
5.12.2009
1997L
Quattromed Cup IV
-
5.12.2009
1997M
Quattromed Cup IV
-
5.12.2009
1997M
Quattromed Cup IV
-
5.12.2009
2001M
Quattromed Cup IV
-
29.11.20091993VPremium Cup 2009 (Tüdrukud)7.koht
29.11.20091999VGJuunior Cup 2009 (Nõos)5.-8.koht
28.11.20092002KPremium Cup 20094.koht
22.11.20091998LPremium Cup 2009II.koht
21.11.20091994MWarrior Cup 2009-20108.koht
21.11.20092001KPremium Cup 2009II.koht
15.11.20091997LPremium Cup 20097.koht
15.11.20092003VQuattromed Cup III-
14.11.20091999VGPremium Cup 2009III.koht
14.11.20092001KTammeka Juuniorcup 20095.-8.koht
14.11.20092001MQuattromed Cup III-
14.11.20091997MQuattromed Cup III-
14.11.20091997MQuattromed Cup III-
8.11.20091996MWarrior Cup 2009-20108.koht
27.10.20091998LAlko Cup 20094.koht
26.10.20091999VGAlko Cup 2009II.koht
25.10.20092001KAlko Cup 2009II.koht
18.10.20092001KQuattromed Cup II-
17.10.20091997LQuattromed Cup II-
17.10.20091997MQuattromed Cup II-
17.10.20091997MQuattromed Cup II-
11.10.20092002KTartu Cup 2009I.koht
9.-11.10.092000VGTartu Cup 20095.koht
2.-4.10.092001KTartu Cup 20099.koht
2.-4.10.091997LTartu Cup 200915.koht
2.-4.10.091999VGTartu Cup 20099.koht
8.10.20091994Palupera Cup 2009Klubi sisene
19.09.20092001KSalaspils Cup 2009 (LAT)I.koht
26.08.20092002KElva Cup 2009I.koht
26.08.20091999GElva Cup 20094.koht
26.08.20092001KElva Cup 20094.koht
26.08.20091998LElva Cup 20095.-8.koht
25.08.20092000KElva Cup 20095.-8.koht
25.08.20091997LElva Cup 20095.-8.koht
24.08.20092003VElva Cup 20094.koht
24.08.20091996MElva Cup 20096.koht
9.08.20091999GLootosSpring Cup 20095.koht
8.08.20092001KLootosSpring Cup 20094.koht
6.08.20091994LLootosSpring Cup 20095.koht
24.-26.07.091996MTammeka Cup 20096.koht
24.-26.07.091997LTammeka Cup 20095.koht
24.-26.07.091999VGTammeka Cup 2009III.koht
26.07.20092002KTammeka Cup 2009I.koht
25.07.20092001KTammeka Cup 20094.koht
5.-9.07.20091998KHelsinki Cup 2009 (FIN)17.-32.k
5.-9.07.20091999VGHelsinki Cup 2009 (FIN)17.-32.k
1.-4.06.20091999GJUUNIOR FOOTBALLER 2009 (RUS)alagrupp
31.05.20092001KFavora Cup 2009sõbrakad
25.04.20091998KAPõltsamaa Kevad Cup 2009I.koht
25.04.20092000HPõltsamaa Kevad Cup 2009I.koht
10.04.20091998KViljandi SK Kevadturniir 2009I.koht
9.04.20091999VGAudi Cup 20096.koht
4.04.20092001HSmiltene Spring Cup 20094.koht
3.04.20091997LTartu Cup 200915.koht
29.03.20091994LWind Star Cup 20095.koht
8.03.20092000Klubi Cup 2009Klubi sisene
8.03.20091999VGViljandi SK Cup 20096.koht
7.03.20091998KViljandi SK Cup 20098.koht
1.03.20091997Sihva Cup 2009Klubi sisene
21.02.20091998KSmiltene Winter Cup 20096.koht
21.02.20091998KSmiltene Winter Cup 20098.koht
14.02.20092001HSmiltene Winter Cup 20097.koht
8.02.20092001HLootos Cup 20095.koht
7.02.20091999VGLootos Cup 20096.koht
7.02.20091994LSuure-Jaani Cup 200910.koht
1.02.20091999GJuunior Cup 20097.koht
1.02.20091999VPõltsamaa Cup 2009II.koht
31.01.20091995MSmiltene Winter Cup 20097.koht
25.01.20091999VGTammeka Juunior Cup 2009III.koht
25.01.20091998AWarrior Cup 2009II.koht
24.01.20091997KSmiltene Winter Cup 20094.koht
17.01.20091999VGSmiltene Winter Cup 20095.koht
11.01.20091992MWarrior Cup 20095.koht
10.01.20091997LKWarrior Cup 20094.koht
10.01.20091997LKWarrior Cup 2009I.koht
21.12.20081996KAFC Elva Saaliturniir 20088.koht
20.12.20081996KASK 10 Premium Cup 20088.koht
20.12.20081995MTammeka 95 Cup 20085.koht
7.12.20081992VSK 10 Premium Cup 20087.koht
6.12.20081995LSK 10 Premium Cup 20086.koht
30.11.20081996KASK Noorus 96 Cup 20085.koht
30.11.20081994LSK 10 Premium Cup 20088.koht
30.11.20081999GFC Elva Saaliturniir 20086.koht
29.11.20081999VSK 10 Premium Cup 20089.koht
23.11.20081995LPõltsamaa Cup 20088.koht
23.11.20081997LKSK 10 Premium Cup 20087.koht
23.11.20082000GFC Elva Saaliturniir 20086.koht
22.11.20082000VSK 10 Premium Cup 20087.koht
22.11.20081997LKFC Elva Saaliturniir 20088.koht
16.11.20081998KASK 10 Premium Cup 20088.koht
16.11.20082001HFC Elva Saaliturniir 20084.koht
15.11.20082001HSK 10 Premium Cup 20084.koht
15.11.20081998KAFC Elva Saaliturniir 200810.koht
9.11.20081999 IWarrior Cup 20084.koht
9.11.20081999 IIWarrior Cup 20088.koht
8.11.20081996MWarrior Cup 2008II.koht
26.10.20081999VGAlko Cup 20086.koht
18.10.20081994Puhja Cup 2008Klubi sisene
10.10.20082001HNordmet Invest Cup4.koht
10.10.20081999GSantos Cup 200813.koht
3.10.20082000VNordmet Invest Cup10.koht
18.09.20081994Palupera Cup 2008Klubi sisene
28.08.20082001Elva Cup 20086.koht
28.08.20081999Elva Cup 2008I.koht
27.08.20081995Elva Cup 20085.koht
27.08.20082000Elva Cup 2008III.koht
26.08.20081996Elva Cup 2008III.koht
26.08.20081998Elva Cup 20086.koht
25.08.20081997Elva Cup 200812.koht
25.08.20081995Elva Cup 20086.koht
25.08.20081997Elva Cup 20084.koht
9.08.20081994LLootos Cup 20086.koht
3.08.20082001HTammeka Cup 20084.koht
2.08.20081999Tammeka Cup 200810.koht
25.06.20081999Pärnu Summer Cup 2008III.koht
5.06.20081994Puka Cup 2008Klubi sisene
15.05.20081994Rõngu Cup 2008Klubi sisene
26.04.20081998GPõltsamaa Kevad Cup 20084.koht
6.04.20081997MWarrior Kevadturniir 2008II.koht
6.04.20081997VWarrior Kevadturniir 2008I.koht
30.03.20082001HNordmet Invest Cup 20086.koht
30.03.20082000GNordmet Invest Cup 2008II.koht
21.-23.03.081999GNordmet Invest Cup 200813.koht
20.08.20081998Elva Kevadturniir 2008Klubi sisene
20.03.20081994Elva Kevadturniir 2008 IIKlubi sisene
16.03.20081994LWarrior Kevadturniir 20088.koht
9.03.20081994Elva Kevadturniir 2008Klubi sisene
2.03.20081999VViljandi SK turniir 2008II.koht
1.03.20081998MViljandi SK turniir 20086.koht
24.02.20082001HTammeka Juunior Cup 20087.koht
23.02.20081999VPõltsamaa Cup 2008III.koht
16.02.20081997VTammeka Juunior Cup 2008ära jäi!
10.02.20081999VTammeka Juunior Cup 20086.koht
3.02.20081998M,GTammeka Juunior Cup 20087.koht
2.02.20081994LSuure-Jaani Cup 20088.koht
13.01.20081994MFC Elva Saaliturniir 200810.koht
13.01.20081998VSK 10 Premium Cup 20087.koht
12.01.20081998GFC Elva Saaliturniir 20086.koht
12.01.20081994LSK 10 Premium Cup 200810.koht
6.01.20081994Sihva Talv 2007 (Sihval)Klubi sisene
16.12.20071992VSK Noorus 96 Cup 20076.koht
16.12.20071991MSK Noorus 96 Cup 20075.koht
16.12.20071995LFC Elva Saaliturniir 20079.koht
15.12.20071993LFC Elva Saaliturniir 20076.koht
15.12.20071995LSK 10 Premium Cup 200710.koht
9.12.20071992VSK 10 Premium Cup 20077.koht
8.12.20071998Sihva Talv 2007 (Sihval)Klubi sisene
2.12.20071995LPõltsamaa Cup 20075.koht
2.12.20071999VSK 10 Premium Cup 20079.koht
1.12.20071996KSK 10 Premium Cup 20076.koht
25.11.20071996KSK Noorus 96 Cup 20074.koht
25.11.20072000GFC Elva Saaliturniir 2007II.koht
25.11.20071997VSK 10 Premium Cup 20079.koht
24.11.20072000VSK 10 Premium Cup 20075.koht
24.11.20071997MFC Elva Saaliturniir 200710.koht
17.11.20071994LWarrior Cup 200712.koht
11.11.20071992VWarrior Cup 2007III.koht
11.11.20071991MWarrior Cup 20076.koht
10.11.20071996KWarrior Cup 20078.koht
3.11.2007A-klassSK 10 SügisCup 20075.koht
30.10.20071995MSK 10 SügisCup 20075.koht
27.10.20071997MAlko Cup 20077.koht
27.10.20071997VAlko Cup 20078.koht
13.10.20071999GFavora Cup 20075.koht
13.10.20071998GFavora Cup 20079.koht
7.10.20071995LBJSS Cup 2007 (LAT)III.koht
7.10.20072000GFavora Cup 20075.koht
6.10.20071997MBJSS Cup 2007 (LAT)II.koht
6.10.20071997VBJSS Cup 2007 (LAT)5.koht
29.09.20071999GNordmet Invest Cup 20074.koht
9.08.20071992LootosSpring 20074.koht
31.08.20071996KElva Cup 20076.koht
31.08.20071997VElva Cup 20075.koht
31.08.20071995LElva Cup 20075.koht
30.08.20071994LElva Cup 20074.koht
29.08.20071998GElva Cup 20078.koht
29.08.20071998VElva Cup 20076.koht
28.08.20071997MElva Cup 20078.koht
28.08.20071997VElva Cup 20077.koht
28.08.20071990Elva Cup 2007I.koht
3.08.20071997MTammeka Cup 20076.koht
3.08.20071995Saarevutt 20074.koht
31.07.20071988-92Palencia Cup (ESP)4.koht
22.06.20071994FC Warriori sünnipäeva turniirIII.koht
14.06.20071999Caparol Cup (FC Elva)-
14.06.20071999Caparol Cup (FCE Nõo)8.koht
14.06.20071996Tamme Cup 2007 (Elvas)15.koht
5.05.20071995-99Elva kunstmuru sõprusturniir-
29.04.20071995Almar Ehitus Cup 20077.koht
21.04.20071995Bio Berry Cup 2007III.koht
15.04.20071999Bio Berry Cup 2007II.koht
7.04.20071990Elva Kevad 2007 (FC Elva)III.koht
7.04.20071990Elva Kevad 2007 (FC Elva 92)5.koht
7.04.20071990Elva Kevad 2007 (FCE Otepää)6.koht
31.03.20071992Lootos Cup 20075.koht
23.03.20071998MWarrior Kevad 200710.koht
21.03.20071996VWarrior Kevad 20074.koht
21.03.20071996LWarrior Kevad 20075.koht
19.03.20071994Warrior Kevad 20076.koht
18.03.20071991MWarrior Kevad 2007III.koht
11.03.20071998GSkoda Cup 20075.koht
11.03.20071998MSK Viljandi turniir 20076.koht
10.03.20071990SK Viljandi turniir 20074.koht
10.03.20071994Sihva Cup 2007 (FCE Pühajärve II)6.koht
10.03.20071994Sihva Cup 2007 (FCE Pühajärve I)III.koht
10.03.20071994Sihva Cup 2007 (FC Elva)5.koht
4.03.20071997VPõltsamaa Cup 20078.koht
25.02.20071992Viljandi Tulevik Cup 20077.koht
25.02.20071997MTarvastu Cup 20076.koht
25.02.20071999GTammeka Juunior Cup 2007III.koht
23.02.20071994Tarvastu Cup 2007III.koht
10.02.20071997Sihva Cup 2007 (FCE siseturniir)Sihval
4.02.20071995MTammeka Juunior Cup 20078.koht
4.02.20071994LSuure-Jaani Cup 200710.koht
28.01.20071992Elva Talv 2007(FC Elva II)4.koht
28.01.20071992Elva Talv 2007(FC Elva I)7.koht
20.01.20071997VElva Talv 2007III.koht
20.01.20071997MElva Talv 20078.koht
14.01.20071997VWarrior Cup 20076.koht
14.01.20071996Warrior Cup 20077.koht
7.01.20071992Warrior Cup 20076.koht
6.01.20071991Warrior Cup 20076.koht
6.01.20071990Warrior Cup 20075.koht
16.12.20061991SK Noorus 96 Cup8.koht
10.12.20061992SK10 Premium Cup8.koht
2.12.20061997Nõo Cup 2006 (FCE siseturniir)Nõos
2.12.20061996SK10 Premium Cup10.koht
25.11.20061990Sõprusturniir 2006 (FC Elva)II.koht
25.11.20061990Sõprusturniir 2006 (FCE O90)4.koht
25.11.20061990Sõprusturniir 2006 (FCE O91)5.koht
25.11.20061997VSK10 Premium Cup9.koht
25.11.20061997MSK10 Premium Cup8.koht
18.11.20061996SK Noorus 96 Cup6.koht
12.11.20061995SK10 Premium Cup6.koht
12.11.20061991Warrior Cup 20067.koht
31.10.20061992SK10 SügiscupII.koht
30.10.20061994SK10 Sügiscup6.koht
28.10.20061997SK10 Sügiscup5.koht
24.08.20061998Elva Cup 20064.koht
24.08.20061998Elva Cup 20066.koht
24.08.20061997Elva Cup 20069.-12.koht
23.08.20061996Elva Cup 20068.koht
23.08.20061995Elva Cup 20065.koht
22.08.20061994Elva Cup 20064.koht
22.08.20061992Elva Cup 2006III.koht
06.08.20061994Tarvastu Cup 20068.koht
06.08.20061997LootosSpring 20065.koht
06.08.20061997Tarvastu Cup 20065.koht
03.08.20061992LootosSpring 20065.koht
9.04.20061992Elva Kevadturniir 2006I.koht
8.04.20061990Elva Kevadturniir 2006I.koht
8.04.20061990Elva Kevadturniir 2006III.koht
1.04.20061989Lootos Cup 2006 
26.03.20061992Lootos Cup 2006III.koht
22.03.20061992Warrior Kevad 20066.koht
20.03.20061994Warrior Kevad 20067.koht
19.03.20061989Warrior Kevad 20066.koht
12.03.20061997Tulevik Cup 20068.koht
12.03.20061997Tulevik Cup 20065.koht
4.03.20061997Tarvastu Cup 20067.koht
4.03.20061997Tarvastu Cup 20068.koht
26.02.20061990Tarvastu Cup 20066.koht
24.02.20061994Tarvastu Cup 20067.koht
18.02.20061994Warrior Cup 200610.koht
12.02.20061998Lootos Cup 200610.koht
12.02.20061998Lootos Cup 20065.koht
10.02.20061996Lootos Cup 200610.koht
28.01.20061992Tulevik Cup 20066.koht
28.01.20061997Tammeka Juunior Cup 20067.koht
21.01.20061996Warrior Cup 20066.koht
15.01.20061995Tammeka Juunior Cup 20067.koht
7.01.20061990Warrior Cup 20066.koht
7.01.20061990Warrior Cup 20068.koht