2013
V Etapp (Elva linnastaadion)
Kohtunikud : Alik Säde, Mihkel Teder
Mänguaeg: 1x17 minutit
Väljakul: 5v5
Pall: nr. 5

A-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
BLINNOX330
017:5
9-
FC Arbimäe Utd      31117:7
4-
Sihva Sihtijad31118:7
4-
Rõngu Utd300
31:14
0-

B-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
RDÜ
42209:5
8-
SUSEX
42117:5
7-
Linnamehed4220
6:2
8-
Rannu Külamehed
410
34:9
3-
Hustler40135:10
1-

Naised M

Vi
Ka
Vv
P
K
JK Vändra Vaprus320
17:1
6-
Onu Veiko320
110:2
6-
Tibud300
30:22
0-
Tartu Vutid320
19:1
6-

FNr.AegMängTulemus
A111:00BLINNOX vs FC Arbimäe United5:1
B211:00RDÜ vs SUSEX3:1
A311:20Onu Veiko vs JK Vändra Vaprus0:2
B411:20Linnamehed vs Rannu Külamehed2:0
A511:40Sihva Sihtijad vs Rõngu United3:0
B611:40Onu Veiko vs Tibud9:0
A712:00RDÜ vs Hustler3:3
B812:00JK Vändra Vaprus vs Tartu Vutid0:1
A912:20BLINNOX vs Sihva Sihtijad5:3
B1012:20SUSEX vs Linnamehed1:1
A1112:40Tartu Vutid vs Onu Veiko0:1
B1212:40Rannu Külamehed vs Hustler2:1 
A1313:00Tibud vs Tartu Vutid0:9
B1413:00RDÜ vs Linnamehed0:0 
A1513:20Tibud vs JK Vändra Vaprus0:5 
B1613:20SUSEX vs Rannu Külamehed3:1
A1713:40FC Arbimäe United vs Rõngu United4:0 
B1813:40Finaal: Vändra Vaprus-Tartu Vutid7:0
A1914:00Linnamehed vs Hustler3:1 
B2014:003.-4. Onu Veiko vs Tibud9:1
A2114:20FC Arbimäe United vs Sihva Sihtijad2:2
B2214:20RDÜ vs Rannu Külamehed3:1 
A2314:40BLINNOX vs Rõngu United
7:1
B2414:40SUSEX vs Hustler2:0
A2515:00
 
B2615:00
 
A2715:20B 1/2 FC Arbimäe United vs Rannu Külamehed2:2 pen. 4:5 
B2815:20B 1/2 Rõngu United vs SUSEX1:3 
A2915:40A 1/2 BLINNOX vs Linnamehed7:1 
B3015:40A 1/2 Sihva Sihtijad vs RDÜ1:0 
A3116:007.-8.koht Rõngu United vs FC Arbimäe United2:4 
B3216:005.-6.koht Rannu Külamehed vs SUSEX3:3 pen. 3:2 
A3316:203.-4.koht Linnamehed vs RDÜ1:3 
B3416:20Finaal BLINNOX vs Sihva Sihtijad6:3
III Etapp (Verevi rand)
Kohtunik: Alik Säde
 Mänguaeg: 1x12 minutit
 Väljakul: 4v4
 Pall: Rannapall
A-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
Hustler52219:9
8III
JK Puhja52129:1274
RDÜ541017:713I
Tõrva50050:0
06
SUSEX  
53118:610II
Rõngu United        51135:1445

B-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
BLINNOX550017:615I
Rannu Külamehed51228:1354
Sihva Sihtijad
52217:78III
Arbimäe United531110:910II
JK Puka/Welco50050:006
Linnamehed51136:1335

Nr.AegMängTulemus
110:00Hustler vs JK Puhja2:2
210:15RDÜ vs Tõrva+:-
310:30SUSEX vs Rõngu United 3:1
410:45Hustler vs RDÜ 3:4
511:00JK Puhja vs SUSEX  1:2 
611:15Tõrva vs Rõngu United-:+ 
711:30JK Puhja vs RDÜ1:7 
811:45Hustler vs Rõngu United2:2 
912:00Tõrva vs SUSEX-:+ 
1012:15RDÜ vs Rõngu United 4:1
1112:30JK Puhja vs Tõrva+:- 
1212:45Hustler vs SUSEX2:1 
1313:00JK Puhja vs Rõngu United                 5:1 
1413:15RDÜ vs SUSEX2:2 
1513:30Hustler vs Tõrva+:- 
Nr.AegMängTulemus
1613:45BLINNOX vs Rannu Külamehed3:2
1714:00Sihva Sihtijad vs Arbimäe United 1:1
1814:15JK Puka/Welco vs Linnamehed-:+ 
1914:30BLINNOX vs Sihva Sihtijad 3:2
2014:45Rannu Külamehed vs JK Puka/Welco+:- 
2115:00Arbimäe United vs Linnamehed3:1 
2215:15Rannu Külamehed vs Sihva Sihtijad2:2
2315:30BLINNOX vs Linnamehed5:1 
2415:45Arbimäe United vs JK Puka/Welco+:- 
2516:00Sihva Sihtijad vs Linnamehed 2:1
2616:15Rannu Külamehed vs Arbimäe United1:5 
2716:30BLINNOX vs JK Puka/Welco-:+ 
2816:45Rannu Külamehed vs Linnamehed 3:3
2917:00Sihva Sihtijad vs JK Puka/Welco +:-
3017:15BLINNOX vs Arbimäe United6:1
Nr.AegPlay-offTulemus
3117:30B 1/2 Hustler vs Rannu Külamehed 6:3
3217:45B 1/2 JK Puhja vs Sihva Sihtijad 2:2 pen. 1:0
3318:00A 1/2 RDÜ vs Arbimäe United5:1 
3418:15A 1/2 SUSEX vs BLINNOX2:5
3518:307.-8.koht Rannu Külamehed vs Sihva Sihtiajd            2:2 pen. 0:1 
3618:455.-6.koht Hustler vs JK Puhja3:3 pen. 0:1
3719:003.-4.koht Arbimäe United vs SUSEX0:4
3819:15Finaal RDÜ vs BLINNOX1:3 
#19:30Lõpetamine 
II Etapp (Elva Arbimäe miniarena)
Kohtunik : Alik Säde
Mänguaeg: 1x12 minutit
Väljakul: 4v4
Pall: Futsal
A-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
Sihva Sihtijad510
47:11
35
FC Arbimäe United550
018:3
15I
Linnamehed52127:10
74
Rannu Külamehed52129:10
7 III
SUSEX  
540
118:0812II
Hustler50052:1906

B-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
RDÜ
421113:7
7II
Rõngu United        400
45:25
05
JK Nimi Ei Mängi
420
210:13
6III
BLINNOX440
019:4
12I
JK Puhja411210:8
44

Nr.AegMängTulemus
111:00Sihva Sihtijad vs FC Arbimäe United0:1 
211:15Linnamehed vs Rannu Külamehed2:2
311:30SUSEX vs Hustler4:0 
411:45Sihva Sihtijad vs Linnamehed0:2 
512:00FC Arbimäe United vs SUSEX3:2
612:15Rannu Külamehed vs Hustler2:0
712:30FC Arbimäe United vs Linnamehed5:1 
812:45Sihva Sihtijad vs Hustler5:2
913:00Rannu Külamehed vs SUSEX3:5
1013:15Linnamehed vs Hustler2:0 
1113:30FC Arbimäe United vs Rannu Külamehed3:0 
1213:45Sihva Sihtijad vs SUSEX2:4
1314:00FC Arbimäe United vs Hustler6:0
1414:15  Linnamehed vs SUSEX0:3 
1514:30Sihva Sihtijad vs Rannu Külamehed0:2 
1614:45RDÜ vs Rõngu United5:0            
1715:00JK Nimi Ei Mängi vs BLINNOX                             0:3
1815:15RDÜ vs JK Puhja1:1
19  15:30     Rõngu United vs JK Nimi Ei Mängi2:6
2015:45BLINNOX vs JK Puhja2:1 
2116:00RDÜ vs JK Nimi Ei Mängi6:0 
2216:15Rõngu United vs BLINNOX2:8
2316:30JK Nimi Ei Mängi vs JK Puhja4:2
2416:45RDÜ vs BLINNOX1:6 
2517:00Rõngu United vs JK Puhja1:6 
26  17:15    B 1/2 Rannu Külamehed vs JK Puhja           0:10         
2717:30 B 1/2 Linnamehed vs JK Nimi Ei Mängi0:6
2817:45A 1/2 FC Arbimäe United vs RDÜ1:6
2918:00A 1/2 SUSEX vs BLINNOX0:8
3018:157.-8.koht Rannu Külamehed vs Linnamehed  0:2 
3118:305.-6.koht JK Puhja vs JK Nimi Ei Mängi5:2 
3218:453.-4.koht FC Arbimäe United vs SUSEX2:3
3319:00Finaal RDÜ vs BLINNOX2:3

I Etapp (Elva Gümnaasiumi võimla)
Kohtunik : Alik Säde
Mänguaeg: 1x14 minutit
Väljakul: 5v5
Pall: Futsal
A-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
BLINNOX
440
0
14:3
12I
Rõngu United
40
0
44:17
0
5
Sihva Sihtijad
410
33:10
34
SUSEX
420
28:5
6III
JK Nimi Ei Mängi     
430
112:6
9II

B-grupp
M

Vi
Ka
Vv
P
K
RDÜ
430
112:3
9II
Rannu Külamehed
410
33:11
35
JK Puhja
440
0
9:0
12I
FC Arbimäe United
410
37:10
3III
Linnamehed
410
32:9
34

Nr.AegMängTulemus
19:00BLINNOX vs Rõngu United 6:1
29:17RDÜ vs Rannu Külamehed 3:0
39:34Sihva Sihtijad vs SUSEX 0:1
49:51JK Puhja vs FC Arbimäe United 4:0
510:08BLINNOX vs JK Nimi Ei Mängi 3:0
610:25RDÜ vs Linnamehed 5:0
710:42Rõngu United vs Sihva Sihtijad 0:1
810:59Rannu Külamehed vs JK Puhja 0:2
911:16SUSEX vs JK Nimi Ei Mängi 0:1
1011:33FC Arbimäe United vs Linnamehed 0:1
1111:50BLINNOX vs Sihva Sihtijad 2:1
1212:07RDÜ vs JK Puhja 0:1
1312:24Rõngu United vs SUSEX 1:6
1412:41Rannu Külamehed vs FC Arbimäe United 1:5
1512:58Sihva Sihtijad vs JK Nimi Ei Mängi 1:7
1613:15JK Puhja vs Linnamehed 2:0
1713:32BLINNOX vs SUSEX 3:1
1813:49RDÜ vs FC Arbimäe United 4:2
1914:06Rõngu United vs JK Nimi Ei Mängi 2:4
2014:23Rannu Külamehed vs Linnamehed 2:1
Nr.AegPlay-offTulemus
2114:409.-10. koht Rõngu United vs Rannu Külamehed 1:5
2214:57B 1/2 SUSEX vs Linnamehed 2:0
2315:14B 1/2 Sihva Sihtijad vs FC Arbimäe United 0:2 
2415:31A 1/2 BLINNOX vs RDÜ3:1 
2515:48A 1/2 JK Nimi Ei Mängi vs JK Puhja0:5 
2616:057.-8.koht Linnamehed vs Sihva Sihtijad        
0:2 
2716:225.-6.koht SUSEX vs FC Arbimäe United1:1 pen. 2:0 
2816:393.-4.koht RDÜ vs JK Nimi Ei Mängi1:3 
2916:56Finaal BLINNOX vs JK Puhja1:0 
#17:13Lõpetamine 

2012
V etapp Elva Arbimäe miniarena
Kohtunik : Alik Säde
Mänguaeg: 1x12 minutit
Väljakul: 4v4
Pall: Futsal
A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
FC Pärna
540
115:7
12II
BLINNOX550
0
30:5
15I
Linnamehed
530
211:17
9III
Sihva Sihtijad
510
45:19
35
Võimsalt võimsad    
520
36:19
64
SUSEX
50
0
50:0
0
6

B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
RDÜ
531119:10
10III
Elva Vutipoisid
5410
13:7
13I
JK Villiger Puhja  
5320
16:10
11II
FC Õieke
520
37:17
64
FC Arbimäe United
510
46:18
35
Ülenurme SK50050:006


Nr.AegMängud A-grupp
Tulemus
110:00FC Pärna vs BLINNOX4 : 0 
210:15Linnamehed vs Sihva Sihtijad4 : 2 
310:30Võimsalt võimsad vs SUSEX + : -
410:45FC Pärna vs Linnamehed3 : 1 
511:00BLINNOX vs Võimsalt võimsad9 : 1
611:15Sihva Sihtijad vs SUSEX+ : -
711:30BLINNOX vs Linnamehed9 : 2 
811:45FC Pärna vs SUSEX+ : -
912:00Sihva Sihtijad vs Võimsalt võimsad0 : 1 
1012:15Linnamehed vs SUSEX+ : - 
1112:30BLINNOX vs Sihva Sihtijad8 : 2 
1212:45FC Pärna vs Võimsalt võimsad6 : 1 
1313:00BLINNOX vs SUSEX+ : - 
1413:15Linnamehed vs Võimsalt võimsad4 : 3 
1513:30FC Pärna vs Sihva Sihtijad6 : 1 
Nr.Aeg
Mäng  Tulemus
1613:45  
RDÜ vs Elva Vutipoisid0 : 3 
1714:00JK Villiger Puhja vs FC Õieke4 : 2 
1814:15FC Arbimäe United vs Ülenurme SK+ : - 
1914:30RDÜ vs JK Villiger Puhja6 : 6 
2014:45Elva Vutipoisid vs FC Arbimäe United4 : 3 
2115:00FC Õieke vs Ülenurme SK+ : - 
2215:15Elva Vutipoisid vs JK Villiger Puhja1 : 1 
2315:30RDÜ vs Ülenurme SK + : -
2415:45FC Õieke vs FC Arbimäe United3 : 1 
2516:00JK Villiger Puhja vs Ülenurme SK+ : -
2616:15Elva Vutipoisid vs FC Õieke5 : 2 
2716:30RDÜ vs FC Arbimäe United6 : 1 
2816:45Elva Vutipoisid vs Ülenurme SK+ : - 
2917:00JK Villiger Puhja vs FC Arbimäe United5 : 1 
3017:15RDÜ vs FC Õieke7 : 0 
Nr.AegPLAY-OFFTulemus
3117:30Võimsalt võimsad vs RDÜ              
 2 : 7
3217:45Linnamehed vs FC Õieke 1 : 2
3318:00FC Pärna vs Elva Vutipoisid 2 : 1
3418:15BLINNOX vs JK Villiger Puhja                                         2 : 2 pen. 2:0
3518:307.-8. koht Võimsalt võimsad vs Linnamehed 2 : 1
3618:455.-6. koht RDÜ vs FC Õieke 11 : 2
3719:003.-4. koht Elva Vutipoisid vs JK Villiger Puhja 4 : 3
3819:15Finaal FC Pärna vs BLINNOX 2 : 3

III etapp Elva Verevi rand 
Kohtunik : Alik Säde
Mänguaeg: 1x12 minutit
Väljakul: 4v4
Pall: Rannapall
 A-gruppViKaVvPK
 BLINNOX530211:69III
 SUSEX51138:1545
 FC Pärna541010:313I
 Sihva Sihtijad51138:1444
 JK Villiger Puhja540110:312II
 Võimsalt võimsad50143:916

 B-gruppViKaVvPK
 RDÜ550015:315I
 FC Arbimäe Utd50058:2506
 Elva Vutipoisid540116:412II
 Ülenurme SK511312:1445
 Linnamehed521212:127III
 FC Aspen512210:1554

Nr.AegMängTulemus
110:00 BLINNOX vs SUSEX 2:0 
210:15 FC Pärna vs Sihva Sihtijad 2:1
310:30 JK Villiger Puhja vs Võimsalt võimsad2:0 
410:45 BLINNOX vs FC Pärna1:3 
511:00 SUSEX vs JK Villiger Puhja1:4
611:15 Sihva Sihtijad vs Võimsalt võimsad2:0 
711:30 SUSEX vs FC Pärna1:4 
811:45 BLINNOX vs Võimsalt võimsad2:1 
912:00 Sihva Sihtijad vs JK Villiger Puhja1:3 
1012:15 FC Pärna vs Võimsalt võimsad 0:0
1112:30 SUSEX vs Sihva Sihtijad3:3 
1212:45 BLINNOX vs JK Villiger Puhja0:1 
1313:00 SUSEX vs Võimsalt võimsad 3:2
1413:15 FC Pärna vs JK Villiger Puhja 1:0
1513:30 BLINNOX vs Sihva Sihtijad6:1 
Nr.AegMängTulemus
1613:45 RDÜ vs FC Arbimäe Utd4:1 
1714:00 Elva Vutipoisid vs Ülenurme SK2:1 
1814:15 Linnamehed vs FC Aspen1:1 
1914:30 RDÜ vs Elva Vutipoisid2:0 
2014:45 FC Arbimäe Utd vs Linnamehed0:6 
2115:00 Ülenurme SK vs FC Aspen3:3 
2215:15 FC Arbimäe Utd vs Elva Vutipoisid1:4 
2315:30 RDÜ vs FC Aspen3:1 
2415:45 Ülenurme SK vs Linnamehed 2:4
2516:00 Elva Vutipoisid vs FC Aspen5:0 
2616:15 FC Arbimäe Utd vs Ülenurme SK3:6 
2716:30 RDÜ vs Linnamehed4:1 
2816:45 FC Arbimäe Utd vs FC Aspen3:5 
2917:00 Elva Vutipoisid vs Linnamehed5:0 
3017:15 RDÜ vs Ülenurme SK2:0 
Nr.AegPLAY-OFFTulemus
3117:30 Sihva Sihtijad vs Linnamehed      2:5 
3217:45 BLINNOX vs FC Aspen2:1 
3318:00 JK Villiger Puhja vs RDÜ0:3
3418:15 FC Pärna vs Elva Vutipoisid3:1 
3518:30 Sihva Sihtijad vs FC Aspen 2:3
3618:45 Linnamehed vs  BLINNOX0:1 
3719:00 JK Villiger Puhja  vs Vutipoisid 3:3 pen. 2:1
3819:15 RDÜ vs FC Pärna 1:1 pen. 2:1

II etapp Elva Arbimäe miniarena (Nõlvaku 11, Elva) Kohtunik: Alik Säde Mänguaeg: 1x12 minutit Väljakul: 4v4 Pall: Futsal
 A-grupp
ViKaVvPK
 Linnamehed51137:1144
 SUSEX
50055:3006
 RDÜ550023:315I
 JK Villiger Puhja 540118:1112II
 FC Pärna530216:89III
 Sihva Sihtijad511312:1845

 B-grupp
ViKaVvPK
 BLINNOX
440019:612I
 FC Arbimäe United41037:1334
 Ülenurme SK410213:106III
 Elva Vutipoisid    430118:59II
 Võimsalt võimsad40041:2405

AegMängTulemus
10:00 Linnamehed vs SUSEX5 : 1 
10:15 RDÜ vs JK Villiger Puhja6 : 1
10:30 FC Pärna vs Sihva Sihtijad5 : 1 
10:45 Linnamehed vs RDÜ1 : 3
11:00 SUSEX vs FC Pärna 2 : 7
11:15 JK Villiger Puhja vs Sihva Sihtijad 4 : 3
11:30 SUSEX vs RDÜ 0 : 6
11:45 Linnamehed vs Sihva Sihtijad 1 : 1
12:00 JK Villiger Puhja vs FC Pärna 3 : 2 
12:15 RDÜ vs Sihva Sihtijad6 : 1 
12:30 SUSEX vs JK Villiger Puhja0 : 6 
12:45 Linnamehed vs FC Pärna 0 : 2
13:00 SUSEX vs Sihva Sihtijad 2 : 6
13:15 RDÜ vs FC Pärna 2 : 0
13:30 Linnamehed vs JK Villiger Puhja 0 : 4
13:45 BLINNOX vs FC Arbimäe United 3 : 1
14:00 Ülenurme SK vs Elva Vutipoisid 0 : 4
14:15 BLINNOX vs Võimsalt võimsad 8 : 1
14:30 FC Arbimäe United vs Ülenurme SK 1 : 4
14:45 Elva Vutipoisid vs Võimsalt võimsad 6 : 0
15:00 BLINNOX vs Ülenurme SK 5 : 2 
15:15 FC Arbimäe United vs Elva Vutipoisid2 : 6 
15:30 Ülenurme SK vs Võimsalt võimsad 7 : 0
15:45 BLINNOX vs Elva Vutipoisid  3 : 2
16:00 FC Arbimäe United vs Võimsalt võimsad3 : 0 
AegPLAY-OFFTulemus
16:15 Linnamehed vs Ülenurme SK 1 : 8
16:35 FC Pärna vs FC Arbimäe United 2 : 4 
16:55 JK Villiger Puhja vs BLINNOX 0 : 7
17:15 RDÜ vs Elva Vutipoisid5 : 5 pen. 2:1 
17:35 7.-8. koht Linnamehed vs FC Pärna0 : 7 
17:55 5.-6. koht Ülenurme SK vs FC Arbimäe United4 : 1 
18:15 3.-4. koht JK Villiger Puhja vs Elva Vutipoisid2 : 3 
18:35 Finaal BLINNOX vs RDÜ4 : 2


I etapp Elva Gümnaasium (Puiestee 2) Kohtunik: Alik Säde Mänguaeg: 1x14 minutit
 A-grupp
ViKaVvPK
 RDÜ5
5
0028:415
I
 Võimsalt võimsad
5
005
0:2406.
 Linnamehed5
1
13
7:114
5.
 FC Arbimäe United5
1
2
2
6:175
4.
 BLINNOX5
4
01
19:912
II
 Ülenurme SK5
2
1
2
13:87
III
 B-grupp
ViKaVvPK
 Elva Vutipoisid
4
4
0012:312
I
 FC Pärna4
3
01
8:49
II
 Fc Õieke4
1
03
2:123
5. 
 JK Villiger Puhja     4
1
03
10:73
III
 Sihva Sihtijad4
1
03
1:73
4.

Nr.AegMängTulemus
19:00 RDÜ vs Võimsalt võimsad 8 : 0
29:17 Linnamehed vs FC Arbimäe United1 : 1 
39:34 BLINNOX vs Ülenurme SK3 : 2 
49:51 RDÜ vs Linnamehed5 : 0 
510:08 Võimsalt võimsad vs BLINNOX0 : 5 
610:25 FC Arbimäe United vs Ülenurme SK1 : 1
710:42 Võimsalt võimsad vs Linnamehed 0 : 3
810:59 RDÜ vs Ülenurme SK3 : 2 
911:16 FC Arbimäe United vs BLINNOX1 : 7 
1011:33 Linnamehed vs Ülenurme SK1 : 2
1111:50 Võimsalt võimsad vs FC Arbimäe United0 : 2 
1212:07 RDÜ vs BLINNOX4 : 1 
1312:24 Võimsalt võimsad vs Ülenurme SK0 : 6 
1412:41 Linnamehed vs BLINNOX2 : 3 
1512:58 RDÜ vs FC Arbimäe United8 : 1 

1613:15 Elva Vutipoisid vs FC Pärna2 : 1 
1713:32 Fc Õieke vs JK Villiger Puhja0 : 7 
1813:49 Elva Vutipoisid vs Sihva Sihtijad3 : 0 
1914:06 FC Pärna vs Fc Õieke1 : 0 
2014:23 JK Villiger Puhja vs Sihva Sihtijad 0 : 1
2114:40 Elva Vutipoisid vs Fc Õieke 4 : 1
2214:57 FC Pärna vs JK Villiger Puhja 3 : 2
2315:14 Fc Õieke vs Sihva Sihtijad1 : 0 
2415:31 Elva Vutipoisid vs JK Villiger Puhja3 : 1 
2515:48 FC Pärna vs Sihva Sihtijad3 : 0 

Nr.AegPLAY-OFFTulemused
2616:05 B1/2 FC Arbimäe United vs JK Villinger Puhja
         0 : 6
2716:22 B1/2 Ülenurme SK vs Sihva Sihtijad
         1 : 0
2816:39 1/2 BLINNOX vs Elva Vutipoisid
         3 : 1
2916:56 1/2 RDÜ vs FC Pärna
         1 : 3
3017:13 7.-8. koht FC Arbimäe United vs Sihva Sihtijad
         0 : 2
3117:30 5.-6. koht JK Villinger Puhja vs Ülenurme SK
         1 : 2
3217:47 3.-4. koht Elva Vutipoisid vs RDÜ
         2 : 3
3318:04 Finaal BLINNOX vs FC Pärna
 2 : 3

2011
AJAKAVA (Etapp IV 8. oktoober Elva linnastaadion)

väljakul 5v5 - mänguaeg 1x17 minutit
Kohtunik: Alik Säde

Alagruppide loosimisel said kolme etapi neli paremat kõrgemaasetuse, et kaitsta neid sattumast ühte alagruppi.

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 BLINNOX
3
3
0
0
15:0
9
I
 Sihva Sihtijad
3
0
0
3
1:13
0
4
 Elva Vutipoisid
3
2
0
1
9:2
6
II
 Rõngu United
3
1
0
2
3:13
3
III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Linnamehed                
3
0
1
2
4:11
1
4
 JK Puhja Villiger           
3
2
0
1
7:4
6
II
 RDÜ
3
3
0
0
10:4
9
I
 JK Puka
3
0
1
2
2:4
1
III


Nr.AegMängTulemus
110:00BLINNOX vs Sihva Sihtijad5:0 
210:20Linnamehed vs JK Puhja Villiger 0:4
310:40Elva Vutipoisid vs Rõngu United4:0 
411:00RDÜ vs JK Puka1:0
511:20BLINNOX vs Elva Vutipoisid 2:0
611:40Linnamehed vs RDÜ 3:6
712:00Sihva Sihtijad vs Rõngu United1:3 
812:20JK Puhja Villiger vs JK Puka2:1 
912:40Sihva Sihtijad vs Elva Vutipoisid 0:5
1013:00JK Puhja Villiger vs RDÜ1:3 
1113:20BLINNOX vs Rõngu United 8:0
1213:40Linnamehed vs JK Puka 1:1
1314:00B 1/2 Sihva Sihtijad vs JK Puka
 1:5
1414:20B 1/2 Rõngu United vs Linnamehed
 1:2
1514:401/2 Elva Vutipoisid vs RDÜ
1:1 pen. 2:3 
1615:001/2 BLINNOX vs JK Puhja Villiger
2:0 
1715:207.-8.koht Sihva Sihtijad vs Rõngu United
 1:1 pen. 7:6
1815:405.-6.koht JK Puka vs Linnamehed
 1:1 pen. 2:3
1916:003.-4.koht Elva Vutipoisid vs JK Puhja Villiger
0:0 pen. 0:2 
2016:20Finaal RDÜ vs BLINNOX
2:2 pen. 3:2 
#16:40Lõpetamine 

AJAKAVA (Etapp III 17. juuli Elva Verevi rand)

väljakul 4v4 - mänguaeg 2x7 minutit
Kohtunik: Veiko Haan 

Alagruppide loosimisel said kahe etapi neli paremat kõrgemaasetuse, et kaitsta neid sattumast ühte alagruppi. 

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Elva Vutipoisid                        
3
2
1
0
10:7
7
I
 JK Puka
3
0
0
3
2:11
0
4
 BLINNOX
3
2
0
1
11:4
6
II
 Linnamehed
3
1
1
1
9:10
4
III

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 JK Puhja                                
3
0
0
3
2:8
0
4
 SC Pärna
3
3
0
0
8:2
9
I
 RDÜ
3
2
0
1
10:5
6
II
 Rõngu United
3
1
0
2
4:9
3
III

Nr.AegMängTulemus
1- Elva Vutipoisid vs JK Puka3 : 1
2- BLINNOX vs Linnamehed4 : 2 
3- JK Puhja vs SC Pärna0 : 2
4
-
 JK Puka vs BLINNOX0 : 6 
5
- RDÜ vs Rõngu United5 : 1 
6
-
 Elva Vutipoisid vs BLINNOX2 : 1 
7
-
 JK Puhja vs RDÜ1 : 4 
8
-
 JK Puka vs Linnamehed1 : 2
9
-
 SC Pärna vs Rõngu United3 : 1 
10-
 Elva Vutipoisid vs Linnamehed5 : 5 
11-
 SC Pärna vs RDÜ3 : 1 
12-
 JK Puhja vs Rõngu United 1 : 2
13-
 B 1/2 JK Puka vs Rõngu United
3 : 4
14-
 B 1/2 Linnamehed vs JK Puhja
0 : 4 
15-
 1/2 BLINNOX vs SC Pärna
2 : 0
16
-
 1/2 Elva Vutpoisid vs RDÜ
2 : 5
17
-
 JK Puka vs Linnamehed (7.-8.koht)0 : 4 
18
-
 Rõngu United vs JK Puhja (5.-6.koht)0 : 5
19
-
 SC Pärna vs Elva Vutipoisid (3.-4.koht)2 : 4
20-
 BLINNOX vs RDÜ (Finaal)1 : 1 (pen. 1:3) 
#-
 Lõpetamine 

AJAKAVA (Etapp II 1. mai Elva Arbimäe miniarena)

väljakul 4v4 - mänguaeg 1x12 minutit
Kohtunik: Alik Säde

Alagruppide loosimisel said esimese etapi neli paremat kõrgemaasetuse, et kaitsta neid sattumast ühte alagruppi. Loosimise fortuuna oli Tiiu Vaher (FC Elva raamatupidaja).

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Elva Vutipoisid            
4
3
1
0
10:2
10
I
 Rõngu United
4
0
0
4
3:20
0
5
 BLINNOX
4
3
0
1
14:6
9
II
 JK Villiger Puhja
4
2
1
1
16:3
7
III
 Sihva Sihtijad
4
1
0
3
5:17
3
4

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Texase korravalvurid
4
2
0
2
11:11
6
III
 Linnamehed
4
2
0
2
6:11
6
4
 JK Puka 
4
2
0
2
6:4
6
II
 Hustler
4
0
0
4
2:11
0
5
 RDÜ
4
4
0
0
15:3
12
I


Nr.AegMängTulemus
112:00 Elva Vutipoisid vs Rõngu United3 : 0 
212:15 Texase korravalvurid vs Linnamehed 5 : 3
312:30 BLINNOX vs JK Villiger Puhja2 : 1 
412:45 JK Puka vs Hustler 3 : 0
513:00 Elva Vutipoisid vs Sihva Sihtijad3 : 0 
613:15 Texase korravalvurid vs RDÜ2 : 5 
713:30 Rõngu United vs BLINNOX 1 : 5
813:45 Linnamehed vs JK Puka1 : 0 
914:00 JK Villiger Puhja vs Sihva Sihtijad6 : 0 
1014:15 Hustler vs RDÜ 0 : 2
1114:30 Elva Vutipoisid vs BLINNOX 3 : 1
1214:45 Texase korravalvurid vs JK Puka 0 : 2
1315:00 Rõngu United vs JK Villiger Puhja 0 : 8
1415:15 Linnamehed vs Hustler2 : 1 
1515:30 BLINNOX vs Sihva Sihtijad 6 : 1
1615:45 JK Puka vs RDÜ 1 : 3
1716:00 Elva Vutipoisid vs JK Villiger Puhja1 : 1 
1816:15 Texase korravalvurid vs Hustler 4 : 1
1916:30 Rõngu United vs Sihva Sihtijad 2 : 4
2016:45 Linnamehed vs RDÜ 0 : 5
2117:00 Rõngu United vs Hustler (9.-10.k) 4 : 3
2217:15 Elva Vutipoisid vs JK Puka (1/2 finaal) 4 : 1
2317:30 BLINNOX vs RDÜ (1/2 finaal) 3 : 3 (pen. 3:2)
2417:45 Sihva Sihtijad vs Linnamehed (7.-8.k)0 : 3 
2518:00 JK Villiger Puhja vs Texase korravalvurid (5.-6.k) 2 : 0
2618:15 JK Puka vs RDÜ (3.-4.k)4 : 4 (pen. 0:2) 
2718:30 Elva Vutipoisid vs BLINNOX (finaal)2 : 4 
#18:45 Etapi lõpetamine 

AJAKAVA (Etapp I 10. aprill Elva Gümnaasiumi võimla)

väljakul 5v5 - mänguaeg 2x7 minutit
Kohtunik: Alik Säde 

Alagruppide loosimisel said eelmise hooaja neli paremat kõrgema asetuse, et kaitsta neid sattumast ühte alagruppi. Loosimise fortuuna oli Olev Madi (Elta Puit peaspetsialist).

 A-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 Linnamehed
4
1
0
3
4:13
3
4
 Hustler
4
0
0
4
1:14
0
5
 Texase korravalvurid                     
4
3
0
1
16:10
9
II
 JK Villiger Puhja
4
3
0
1
9:8
9
III
 BLINNOX
4
3
0
1
21:6
9
I

 B-grupp


Vi
Ka
Vv
P
K
 FC Elva B1
4
2
0
2
9:9
6
III
 Rõngu United
4
0
0
4
4:12
0
5
 Raudteejaama Ühinenud Depood
4
4
0
0
16:6
12
I
 Elva Vutipoisid
4
3
0
1
11:4
9
II
 JK Puka
4
1
0
3
6:15
0
4

Nr.AegMängTulemus
19:18 Linnamehed vs Hustler2 : 0
29:36 FC Elva B1 vs Rõngu United2 : 0
39:54 Texsase korravalvurid vs JK Villiger Puhja2 : 3 
410:12 RDÜ vs Elva Vutipoisid 2 : 1
510:30 Linnamehed vs BLINNOX 0 : 4
610:48 FC Elva B1 vs JK Puka 3 : 2
711:06 Hustler vs Texase korravalvurid 1 : 3
811:24 Rõngu United vs RDÜ 1 : 4
911:42 JK Villiger Puhja vs BLINNOX1 : 6 
1012:00 Elva Vutipoisid vs JK Puka5 : 0 
1112:18 Linnamehed vs Texase korravalvurid 2 : 6
1212:36 FC Elva B1 vs RDÜ3 : 5 
1312:54 Hustler vs JK Villiger Puhja0 : 2 
1413:12 Rõngu United vs Elva Vutipoisid 1 : 3
1513:30 Texase korravalvurid vs BLINNOX5 : 4 
1613:48 RDÜ vs JK Puka 5 : 1
1714:06 Linnamehed vs JK Villiger Puhja 0 : 3
1814:24 FC Elva B1 vs Elva Vutipoisid 2 : 1
1914:42 Hustler vs BLINNOX 0 : 7
2015:00 Rõngu United vs JK Puka 2 : 3
2115:18 Hustler vs Rõngu Uinted (9.-10.k) 2 : 4 
2215:40 BLINNOX vs Elva Vutipoisid (1/2 finaal)6 : 2 
2316:02 Texase korravalvurid vs RDÜ (1/2 finaal)0 : 0 (pen. 2:3) 
2416:24 Linnamehed vs JK Puka (7.-8.k) 1 : 2
2516:46 JK Villiger Puhja vs FC Elva B1 (5.-6.k) 1 : 0
2617:08 Elva Vutipoisid vs Texase korravalvurid (3.-4.k) 1 : 1 (pen. 2:0)
2717:30 BLINNOX vs RDÜ (finaal)6 : 1 
#17:52 Etapi lõpetamine 


2010
AJAKAVA (Etapp IV 9.oktoober Elva linnastaadion)
väljakul 5v5 - mänguaeg 1x15 minutit

A-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. RDÜ
3
3
0
0
13:2
9
I
2. Moorasti "Jalgpallikool"
3
1
0
2
6:11
3
III
3. Linnamehed
3
0
0
3
2:9
0
 4.
4. Vaprad ja Ilusad
3
2
0
1
7:6
6
II

B-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
1. BLINNOX                     
3
2
1
0
10:1
7
I
2. Elva Vutipoisid
3
2
1
0
10:2
7
II
3. Rõngu
3
1
0
2
3:10
3
III
4. Hustler
3
0
0
3
2:12
0
 4.


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00  BLINNOX vs Rõngu 5 : 0
2 10:18  RDÜ vs Linnamehed 2 : 0
3 10:36  Elva Vutipoisid vs Hustler 5 : 1
4 10:54  Moorasti "Jalgpallikool" vs Vaprad ja Ilusad 1 : 3
5 11:12  BLINNOX vs Elva Vutipoisid 1 : 1
6 11:30  RDÜ vs Moorasti "Jalgpallikool" 6 : 1
7 11:48  Rõngu vs Hustler 3 : 1
8 12:06  Linnamehed vs Vaprad ja Ilusad 0 : 3
9 12:24  Elva Vutipoisid vs Rõngu 4 : 0
10 12:42  Moorasti "Jalgpallikool" vs Linnamehed 4 : 2
11 13:00  RDÜ vs Vaprad ja Ilusad 5 : 1
12 13:18  BLINNOX vs Hustler 4 : 0
13 13:36  Linnamehed vs Rõngu 3 : 1
14 13:54  Moorasti "Jalgpallikool" vs Hustler 3 : 4
15 14:12  Vaprad ja Ilusad vs BLINNOX 6 : 3
16 14:30  RDÜ vs Elva Vutipoisid
1 : 2
17 14:48  Rõngu vs Moorasti "Jalgpallikool" (7.-8.koht) 1 : 3
18 15:06  Linnamehed vs Hustler (5.-6.koht) - : +
19 15:24  BLINNOX vs RDÜ (3.-4.koht) 1 : 3
20 15:42  Vaprad ja Ilusad vs Elva Vutipoisid (Finaal) 4 : 1
# 16:00  Valmistumine kell 18:00 algavaks autasustamiseks
 

AJAKAVA (Etapp III 18.juuli Elva Verevi rand)
väljakul 4v4 - mänguaeg 2x7 minutit


A-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Raudteejaama Ühinenud Depood
4
4
0
0
12:4
12
I
BLINNOX
4
3
0
1
16:4
9
II
Nurmeaed
4
0
0
4
3:17
0
5
Rõngu
4
1
0
3
4:10
3
4
Linnamehed
4
2
0
2
9:9
6
III

B-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Elva Vutipoisid
3
2
1
0
13:6
7
I
Moorasti "Jalgpallikool"
3
1
1
1
10:5
4
III
Vaprad ja Ilusad
3
2
0
1
8:7
6
II
Hustler
3
1
0
2
2:15
0
4


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00  RDÜ vs Linnamehed  4 : 1
2 10:18  BLINNOX vs Nurmeaed  9 : 1
3 10:36  Elva Vutipoisid vs Moorasti "Jalgpallikool" 3 : 3
4 10:54  RDÜ vs BLINNOX 1 : 0
5 11:12  Nurmeaed vs Rõngu  0 : 1
6 11:30  Vaprad ja Ilusad vs Hustler  3 : 2
7 11:48  Rõngu vs Linnamehed 1 : 3
8 12:06  RDÜ vs Nurmeaed 4 : 1
9 12:24  Elva Vutipoisid vs Vaprad ja Ilusad 4 : 3
10 12:42  BLINNOX vs Rõngu  4 : 0
11 13:00  Nurmeaed vs Linnamehed  1 : 3
12 13:18  Moorasti "Jalgpallikool" vs Hustler  6 : 0
13 13:36  RDÜ vs Rõngu  3 : 2
14 13:54  Moorasti "Jalgpallikool" vs Vaprad ja Ilusad 1 : 2
15 14:12  BLINNOX vs Linnamehed  3 : 2
16 14:30  Elva Vutipoisid vs Hustler  6 : 0
17 14:48  Rõngu vs Moorasti "Jalgpallikool"
 3 : 3 pen. 1:0
18 15:06  Linnamehed vs Hustler
4 : 5
19 15:24  BLINNOX vs Elva Vutipoisid
 3 : 4
20 15:42  RDÜ vs Vaprad ja Ilusad
5 : 2
21 16:00  7.-8.koht Moorasti "Jalgpallikool" vs Linnamehed
 3 : 7
22 16:18  5.-6.koht Rõngu vs Hustler
2 : 0
23 16:36  3.-4.koht BLINNOX vs Vaprad ja Ilusad
3 : 2
24 16:54  Finaal Elva Vutipoisid vs RDÜ
1 : 1 pen 1:0
# 17:30  Lõpetamine  

AJAKAVA (Etapp II 1.mai Elva Arbimäe Miniarena)

A-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Raudteejaama Ühinenud Depood
3
2
1
0
15:11
7
I
Elva Vutipoisid
3
2
0
1
16:9
6
II
Vaprad ja Ilusad
3
1
1
1
16:11
4
III
Hustler
3
0
0
3
5:21
0
4

B-alagrupp


Vi
Ka
Vv
P
K
Moorasti "Jalgpallikool"
3
1
0
3
11:12
3
III
BLINNOX
3
3
0
0
28:5
9
I
Nurmeaed
3
2
0
1
12:13
6
II
Rõngu
3
0
0
3
2:23
0
4


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00  RDÜ vs Elva Vutipoisid  5:4
2 10:18  Moorasti "Jalgpallikool" vs BLINNOX  3:5
3 10:36  Vaprad ja Ilusad vs Hustler  8:2
4 10:54  Nurmeaed vs Rõngu  5:0
5 11:12  RDÜ vs Vaprad ja Ilusad  5:5
6 11:30  Moorasti "Jalgpallikool" vs Nurmeaed  1:7
7 11:48  Elva Vutipoisid vs Hustler  8:1
8 12:06  BLINNOX vs Rõngu  11:2
9 12:24  Elva Vutipoisid vs Vaprad ja Ilusad  4:3
10 12:42  BLINNOX vs Nurmeaed  12:0
11 13:00  RDÜ vs Hustler 5:2
12 13:18  Moorasti "Jalgpallikool" vs Rõngu  7:0
13 13:36  B-poolfinaal Hustler vs Moorasti "Jalgpallikool"
3:5
14 13:54  B-poolfinaal Vaprad ja Ilusad vs Rõngu
8:4
15 14:12  A-poolfinaal Elva Vutipoisid vs BLINNOX
 5:2
16 14:30  A-poolfinaal RDÜ vs Nurmeaed
 5:1
17 14:48  Hustler vs Rõngu (7.-8.koht)  3:1
18 15:06  Moorasti "Jalgpallikool" vs Vaprad ja Ilusad (5.-6.koht) 3:9
19 15:24  BLINNOX vs Nurmeaed (3.-4.koht)  5:4
20 15:42  Elva Vutipoisid vs RDÜ (Finaal)  5:1
# 16:00  Lõpetamine  

AJAKAVA (Etapp I 28.märts Elva Gümn. võimla)

 Võistkonnad


Vi
Ka
Vv
P
K
 Raudteejaama Ühinenud Depood
7
6
1
0
36:8
19
I
 "Moorasti" Jalgpallikool
7
5
1
1
18:8
16
II
 Elva Vutipoisid
7
5
0
2
21:6
15
III
 BLINNOX
7
5
0
2
28:10
15
4.
 Linnamehed
7
2
1
4
13:18
7
5.
 Nurmeaed
7
1
2
4
7:24
5
6.
 Rõngu
7
1
1
5
7:25
4
7.
 Hustler
7
0
0
7
3:33
0
8.


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00  "Moorasti" Jalgpallikool vs Linnamehed  4:0
2 10:18  RDÜ vs Hustler
 7:1
3 10:36  Elva Vutipoisid vs BLINNOX  2:1
4 10:54  Rõngu vs Nurmeaed  1:1
5 11:12  Hustler vs Elva Vutipoisid  0:6
6 11:30  "Moorasti" Jalgpallikool vs RDÜ  3:3
7 11:48  Linnamehed vs Nurmeaed  1:1
8 12:06  BLINNOX vs Rõngu  5:1
9 12:24  Elva Vutipoisid vs "Moorasti Jalgpallikool  1:2
10 12:42  RDÜ vs Linnamehed  5:0
11 13:00  Rõngu vs Hustler
 3:0
12 13:18  Nurmeaed vs BLINNOX  1:7
13 13:36  "Moorasti" Jalgpallikool vs Rõngu  3:1
14 13:54  RDÜ vs Elva Vutipoisid  2:0
15 14:12  Linnamehed vs BLINNOX  1:3
16 14:30  Hustler vs Nurmeaed  0:2
17 14:48  Rõngu vs RDÜ  0:9
18 15:06  Elva Vutipoisid vs Linnamehed  3:1
19 15:24  Nurmeaed vs "Moorasti" Jalgpallikool  0:4
20 15:42  BLINNOX vs Hustler
 6:1
21 16:00  Elva Vutipoisid vs Rõngu  5:0
22 16:18  RDÜ vs Nurmeaed  7:2
23 16:36  "Moorasti" Jalgpallikool vs BLINNOX  1:3
24 16:54  Linnamehed vs Hustler
 8:1
25 17:12  Nurmeaed vs Elva Vutipoisid  0:4
26 17:30  BLINNOX vs RDÜ  2:3
27 17:48  Rõngu vs Linnamehed  1:2
28 18:06  Hustler vs "Moorasti" Jalgpallikool  0:1