Elva Lahtised meeste meistrivõistlused minijalgpallis
Ajalugu


2018

I ETAPP
II ETAPP
III ETAPP
IV ETAPP
LÕPLIK PUNKTITABEL

2017
I ETAPP
II ETAPP
III ETAPP
IV ETAPP
LÕPLIK PUNKTITABEL

2016

VõistkondI etappII etappIII etappIV etappPunkte (hetkel)Koht (hetkel)
RDÜ810121040I
Eesti Sultan01281232II
FC Hekumen1256528III
Rõngu United2158164.
Linnamehed1636165.
JK Puhja5304126.
FC Arbimäe United10100117.
SATS3800118.
BLINNOX10000109.
VVP4400810.
Rõngu City1213611.
SJM Ravens6000612.
Rõngu City B1112413.
Tezza Gazzo1120414.
Rannu0040415.
Erasmus0100116.


2015
Elva Verevi rand

Kohtunikud: Mihkel Teder, Alik Säde
Väljakul:4v4
Mänguaeg: 1x12 min
Pall: Ranna jalgpall

A-gruppMViKaVvP K
FC Elva U1551045:2035.
Rohekas Kohuke  520315:1164.
FIFA 15531117:510III
FCE Rõngu50053:3306.
JK Puhja540121:512II
Linnamehed541017:413I

B-gruppMViKaVvP K
Rõngu United51138:1045.
FC Arbimäe Utd540114:612I
RDÜ52126:774.
FCE Nõo50055:1606.
Tartu Barca54019:69II
Sihva Sihtijad530212:89III


Nr. Aeg Mäng Tulemus
1 10:00 FC Elva U15 vs Rohekas Kohuke 0:5
2 10:14 FIFA 15 vs FCE Rõngu 6:0
3 10:28 JK Puhja vs Linnamehed 1:3
4 10:42 FC Elva U15 vs FIFA 15 0:7
5 10:56 Rohekas Kohuke vs JK Puhja 2:5
6 11:10 FCE Rõngu vs Linnamehed 0:6
7 11:24 Rohekas Kohuke vs FIFA 15 1:2
8 11:38 FC Elva U15 vs Linnamehed 1:4
9 11:52 FCE Rõngu vs JK Puhja 0:10
10 12:06 FIFA 15 vs Linnamehed 2:2
11 12:20 Rohekas Kohuke vs FCE Rõngu 7:2
12 12:34 FC Elva U15 vs JK Puhja 0:3
13 12:48 Rohekas Kohuke vs Linnamehed 0:2
14 13:02 FIFA 15 vs JK Puhja 0:2
15 13:16 FC Elva U15 vs FCE Rõngu 4:1
16 13:30 Rõngu United vs FC Arbimäe United 0:3
17 13:44 RDÜ vs FCE Nõo 2:1
18 13:58 Tartu Barca vs Sihva Sihtijad 3:2
19 14:12 Rõngu United vs RDÜ 0:0
20 14:26 FC Arbimäe United vs Tartu Barca 3:1
21 14:40 FCE Nõo vs Sihva Sihtijad 0:4
22 14:54 FC Arbimäe United vs RDÜ 2:4
23 15:08 Rõngu United vs Sihva Sihtijad 1:2
24 15:22 FCE Nõo vs Tartu Barca 1:2
25 15:36 RDÜ vs Sihva Sihtijad 0:3
26 15:50 FC Arbimäe United vs FCE Nõo 2:0
27 16:04 Rõngu United vs Tartu Barca 1:2
28 16:18 FC Arbimäe United vs Sihva Sihtijad 4:1
29 16:32 RDÜ vs Tartu Barca 0:1
30 16:46 Rõngu United vs FCE Nõo 6:3
Nr.
Aeg
Play-off
Tulemus
31 17:00 B 1/2 FIFA 15 vs RDÜ 2:4
32 17:15 B 1/2 Rohekas Kohuke vs Sihva Sihtijad 3:1
33 17:30 A 1/2 Linnamehed vs Tartu Barca 2:2 pen. 2:1
34 17:45 A 1/2 JK Puhja vs FC Arbimäe United 0:3
35 18:00 7.-8.koht FIFA 15 vs Sihva Sihtijad  4:2
36 18:15 5.-6.koht RDÜ vs Rohekas Kohuke 1:1 pen. 1:2
37 18:30 3.-4.koht Tartu Barca vs JK Puhja 5:3
38 18:45 Finaal Linnamehed vs FC Arbimäe United 2:4
# 19:00 Lõpetamine  

Elva Gümnaasiumi võimla
Kohtunikud: Marek Naaris, Mihkel Teder
Väljakul:5v5
Mänguaeg: 1x12 min
Pall: Futsal

9:00 JK Puhja vs FC Arbimäe United 0:0
9:14 Puhja Noored vs Linnamehed 0:4 (Rõivas, Eichelmann, Sarapuu, Egert,)
9:28 Tartu Barca vs Rohekas Kohuke 0:1
9:42 JK Puhja vs Puhja Noored 1:6
9:56 FC Arbimäe United vs Tartu Barca 1:1
10:10 Linnamehed vs Rohekas Kohuke 0:0
10:24 FC Arbimäe United vs Puhja Noored 6:0   
10:38 JK Puhja vs Rohekas Kohuke 1:0
10:52 Linnamehed vs Tartu Barca 2:2
11:06 Puhja Noored vs Rohekas Kohuke 1:4 
11:20 FC Arbimäe United vs Linnamehed 7:0
11:34 JK Puhja vs Tartu Barca 3:2
11:48 FC Arbimäe United vs Rohekas Kohuke 4:2
12:02 Puhja Noored vs Tartu Barca 2:6
12:16 JK Puhja vs Linnamehed 3:1
12:30 RDÜ vs BLINNOX 1:0
12:44 FIFA 15 vs Sihva Sihtijad 2:1
12:58 FCE Nõo vs Rõngu United 5:2
13:12 RDÜ vs FIFA 15 3:1
13:26 BLINNOX vs FCE Nõo 2:0
13:40 Sihva Sihtijad vs Rõngu United 4:0
13:54 BLINNOX vs FIFA 15 0:1
14:08 RDÜ vs Rõngu United 1:0
14:22 Sihva Sihtijad vs FCE Nõo 0:2
14:36 FIFA 15 vs Rõngu United 5:0
14:50 BLINNOX vs Sihva Sihtijad 1:1
15:04 RDÜ vs FCE Nõo 4:1
15:18 BLINNOX vs Rõngu United 3:1
15:32 FIFA 15 vs FCE Nõo 0:2
15:46 RDÜ vs Sihva Sihtijad 0:0
16:00 B 1/2 FIFA 15 vs Tartu Barca 1:1 (1:2 pen)
16:15 B 1/2 BLINNOX vs Rohekas Kohuke 1:0
16:30 A 1/2 RDÜ vs FC Arbimäe United 1:0
16:45 A 1/2 FCE Nõo vs JK Puhja 1:0
17:00 7.-8.koht Rohekas Kohuke vs FIFA 15 0:1
17:15 5.-6.koht Tartu Barca vs BLINNOX 0:3
17:30 3.-4.koht FC Arbimäe United vs JK Puhja 0:2
17:45 Finaal RDÜ vs FCE Nõo 0:0 (2:1 pen)
18:00 Lõpetamine

2014

Etappide tulemused

Punktitabel


2013-2010
Etappide tulemused 

2010-2013 punktitabel