Tegutseme Eesti autoturul juba aastast 1994 olles multibränd-firma teerajajaks. Suzuki müügiga tegevust alustades kandis ettevõte nime AS Japauto. Suzuki on kaubamärk, mida oleme esindanud kõik need aastad. Lisandunud on SEAT, Hyundai, Isuzu, SsangYong ning kõige värskemana CUPRA. 

Meie mudelivalikus on üle 30 erineva automudeli viielt eri tootjalt. Uhkusega võime öelda, et meil on suurim valik nelikveolisi autosid. Autotööstuse pidev areng ning margitehaste kõrged eesmärgid tingivad, et uusi mudeleid lisandub igal aastal. Tänasel päeval leiab mimekesisest valikust samuti nii elektriautosid kui ka elektri-ja gaasihübriide. 

Soovime pakkuda oma klientidele parimat teeninduskogemust. Meil töötavad oma ala kogenud spetsialistid, keda pidevalt koolitame. Kõrgel tasemel klienditeeninduse tagab ka pikaaegne ja lojaalne meeskond. Meie töötajate keskmine tööstaaž siin ettevõttes on 10 aastat. 

Meid on korduvalt valitud Euroopa parimatest Hyundai diileritest koosnevasse Hyundai Frontier Dealer Club’i. Sinna kuulumise üks eeldustest on klientide kõrge rahulolu. 

Üks meie eeliseid on üle-eestiline edasimüüjate võrgustik. Lisaks tütarettevõtetele Tartus ja Pärnus on meil edasimüüjad Narvas, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus ja Kuressaares. 

Oleme hingelt spordi- ja kultuurilembesed ning toetame seda, mida armastame. Sponsorluses lähtume nii ettevõtte kui kaubamärkide üldisest visioonist ja väärtustest. 

2011-2019 Sõru Jazz toetaja

2014-2017 ETV laulusaate „Lauluga maale“ autopartner - Suzuki
2015-2017 Selver Tallinn Võrkpalliklubi autopartner - SEAT
2018-2019 400m tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagori autopartner - SEAT
2016-2019 Eesti Orienteerumisliidu autopartner – SsangYong, Suzuki
2019- Varajase Kaasamise Keskuse laste toetaja
2019- Jalgpalliklubi FC Elva autopartner - Isuzu D-Max
2020- WRC autoralli 2019.a maailmameistri, kaardilugeja Martin Järveoja toetaja

 

AS Topauto on mitmete tunnustatud erialaliitude ja -ühingute liige:

  • Eesti Kaubandus- Tööstuskoda
  • AMTEL (Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liit) 

Vaata kodulehte