Saint-Gobain Glass Estonia tegutseb Eesti turul alates 1989. aastast. 01.01.2009. aastal liideti varem eraldiseisvate ettevõtetena tegutsenud üksused Saint-Gobain Sekurit Eesti, Saint-Gobain Glassolutions Baltiklaas ja Saint-Gobain Autover-Autoklaas ühise ettevõtte Saint-Gobain Glass Estonia ASi nime all. Saint-Gobain Glass Estonia SE moodustus 29. oktoobril 2010. aastal Autover Lietuva ühinemisel Saint-Gobain Glass Estonia AS-iga, millest sai ettevõtte neljas äriüksus.

Saint-Gobain Glass Estonia SE äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu ning peamine tegevusvaldkond on lamineeritud esiklaaside ja karastatud küljeklaaside tootmine sõidukitele.

Saint-Gobain Sekurit International on Saint-Gobain kontserni üks divisjonidest.
SG Sekurit International on 340 aasta pikkuse konstrueerimiskogemuse ja kindla uuendusmeelsusega üks maailma juhtivaid klaasitootjaid, kes pakub suure lisaväärtusega tooteid ja teenuseid järgmises kolmes valdkonnas:

autotootjate paigaldatud autoklaasid (OEM);
varuosade turu autoklaasid (järelturg);
transpordisõidukite klaasid (bussidele, veoautodele, lennukitele jne).

SG Sekurit International on juba aastakümneid pakkunud uusi lahendusi ja tehnoloogiaid, mis kaasajastavad autotööstust ja aitavad säästlikumalt tegutseda. Autojuhtide ja kaassõitjate jaoks tähendab see lihtsalt head sõitu, suuremat mugavust, ohutust ja turvatunnet. Just seepärast on peaaegu igal teisel autol, mis Euroopas ringi sõidab, just meie toodetud klaasid.

www.sekurit.ee