Eesti Meistrivõistlused 2016
II liiga

1JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)16133040:1042
2FC Elva (N)1686250:1230
3Rakvere JK Tarvas (N)1691641:3728
4JK Tallinna Kalev II (N)1681738:2425
5Tallinna FC Infonet (N)1674532:3625
6JK Sillamäe Kalev (N)1652919:3017
7Paide Linnanaiskond Tapa (N)16421019:3914
8FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)16331011:4112
9TÜ Fauna Female (N)16241019:4010

Naiskonna mängijad 2016



Esindusnaiskond 2016

Tagareas: Jürgen Kuresoo, Liisa Tatar, Egle Tohver, Eleri Pastak, Diana Soop, Karina Kompus, Kaisa Liina Keps, Eneli Õigus, Kaisa Kruus, Ketlin Štšerbakov, Claudia-Tristen Värv, Kristjan Moorast

Esireas: Merle Lessing, Kreete-Liisa Jenas, Eva-Lotta Meinart, Marleen Mälk, Sandra Kuus, Kirke Mähar, Kätlin Karjus, Eneli Mossin, Solveig Paju, Daniela Jesin, Kerlin Lehtla

#Mängija (nimele vajutades avaneb EJL kodulehel olev mängija statistika)
1Assak, Sascya
2Eek, Annika
3Jenas, Kreete-Liisa
4Jesin, Daniela
5Karjus, Kätlin
6Keps, Kaisa Liina
7Kesa, Kaisa
8Kompus, Karina
9Kruus, Kaisa
10Kuus, Sandra
11Lehtla, Kerlin
12Lessing, Merle
13Liivat, Kelli
14Meinart, Eva-Lotta
15Mossin, Eneli
16Mägi, Liisa
17Mähar, Kirke
18Mälk, Marleen
19Paju, Solveig
20Pastak, Eleri
21Praakle, Doris Anete
22Rehme, Reili
23Soop, Diana
24Štšerbakov, Ketlin
25Tatar, Liisa
26Tohver, Egle
27Vahtla, Katherin
28Värv, Claudia-Tristen
29Õigus, Eneli

Peatreener: Kristjan Moorast
Abitreener: Jürgen Kuresoo

I voor
17.04 11:30Paide Linnanaiskond Tapa (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 1 
17.04 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)1 : 1 
17.04 14:00Rakvere JK Tarvas (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 0 
17.04 18:30JK Sillamäe Kalev (N)JK Tallinna Kalev II (N)3 : 0 
II voor
23.04 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 9 
24.04 12:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2 
24.04 14:00Tallinna FC Infonet (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)4 : 1 
24.04 16:00JK Sillamäe Kalev (N)TÜ Fauna Female (N)3 : 2 
III voor
01.05 14:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 0 
01.05 14:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna FC Infonet (N)5 : 2 
01.05 16:00JK Sillamäe Kalev (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0 
07.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)TÜ Fauna Female (N)2 : 1 
IV voor
15.05 14:00TÜ Fauna Female (N)FC Elva (N)0 : 0 
15.05 14:30Rakvere JK Tarvas (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)2 : 1 
15.05 16:00Tallinna FC Infonet (N)JK Sillamäe Kalev (N)3 : 1 
15.05 18:30FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 7 
V voor
22.05 12:00FC Elva (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)6 : 0 
22.05 12:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Infonet (N)2 : 1 
22.05 14:00JK Tallinna Kalev II (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 3 
22.05 16:00JK Sillamäe Kalev (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)0 : 2 
VI voor
29.05 11:30Rakvere JK Tarvas (N)JK Sillamäe Kalev (N)2 : 0 
29.05 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 3 
29.05 14:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 6 
29.05 16:30Tallinna FC Infonet (N)FC Elva (N)1 : 1 
VII voor
05.06 13:00TÜ Fauna Female (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0 
05.06 14:00FC Elva (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)1 : 1 
05.06 14:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Infonet (N)6 : 0 
05.06 19:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)2 : 1 
VIII voor
12.06 13:00Tallinna FC Infonet (N)TÜ Fauna Female (N)2 : 2 
12.06 14:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Elva (N)3 : 0 
12.06 16:00JK Sillamäe Kalev (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2 
12.06 17:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 2 
IX voor
19.06 12:00TÜ Fauna Female (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)0 : 2 
19.06 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Tallinna FC Infonet (N)0 : 3 
19.06 14:30JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere JK Tarvas (N)4 : 5 
19.06 18:00FC Elva (N)JK Sillamäe Kalev (N)1 : 0 
X voor
24.07 14:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 0 
24.07 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)1 : 0 
24.07 14:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Sillamäe Kalev (N)4 : 1 
24.07 14:00TÜ Fauna Female (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 6 
XI voor
30.07 17:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)Tallinna FC Infonet (N)1 : 4 
31.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 1 
31.07 14:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)0 : 1 
31.07 14:00TÜ Fauna Female (N)JK Sillamäe Kalev (N)1 : 2 
XII voor
07.08 12:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)2 : 0 
07.08 13:00Tallinna FC Infonet (N)Rakvere JK Tarvas (N)3 : 1 
07.08 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Sillamäe Kalev (N)2 : 2 
07.08 14:00TÜ Fauna Female (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)3 : 3 
XIII voor
14.08 14:00FC Elva (N)TÜ Fauna Female (N)5 : 1 
14.08 16:00JK Sillamäe Kalev (N)Tallinna FC Infonet (N)1 : 1 
14.08 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0 
14.08 18:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 3 
XIV voor
27.08 12:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Sillamäe Kalev (N)6 : 2 
28.08 13:00TÜ Fauna Female (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 7 
28.08 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)FC Elva (N)2 : 2 
28.08 16:00Tallinna FC Infonet (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2 
XV voor
04.09 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)4 : 0 
04.09 14:00FC Elva (N)Tallinna FC Infonet (N)7 : 0 
04.09 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Rakvere JK Tarvas (N)3 : 0 
04.09 14:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 0 
XVI voor
11.09 14:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)FC Elva (N)1 : 5 
11.09 14:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 4 
11.09 14:00Tallinna FC Infonet (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 1 
11.09 17:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 0 
XVII voor
18.09 10:00JK Tallinna Kalev II (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)3 : 0 
18.09 13:00TÜ Fauna Female (N)Tallinna FC Infonet (N)3 : 4 
18.09 14:00FC Elva (N)Rakvere JK Tarvas (N)15 : 0 
18.09 16:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Sillamäe Kalev (N)+ : - 
XVIII voor
01.10 16:30Paide Linnanaiskond Tapa (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 1 
02.10 16:00JK Sillamäe Kalev (N)FC Elva (N)0 : 4 
02.10 16:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 2 
02.10 16:00Tallinna FC Infonet (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 2