U13 Punane poisid 2016

Tagareas: Argo Kaldmäe, Markus Kuris, Rasmus Rüütli, Ekke Pärtel Tiirmaa, Sverre Lokko, Kert Krillo, Hardi Raudsepp, Erik Käsper, Mikk Markus Jänes, Raimo Markvard, Cardo Denisjuk, Mart Haamer, Rasmus Jakobson, Revo Kolk, Kaur-Markus Jenas, Karl-Artur Kors, ANdrus Meinart
Esireas: Maksim Matvejev, Kristofer Orlovski, Gregor Karelson, Hendri-Andres Kits, Jako-Martin Juhkam, Kösta-Villem Tatar, Tomas Liiv, Gregor Uustalu, Martin Otsing, Sten-Evert Paavel, Mario Punder, Rait-Reinhard Russak, Rasmus Kork, Kris-Richard Russak, Robin Murumets


#Mängija (nimele vajutades avaneb EJL kodulehel olev mängija statistika)
1Denisjuk, Cardo
2Jakobson, Rasmus
3Jenas, Kaur-Markus
4Jänes, Mikk Markus
5Kattel, Karl
6Kolk, Revo
7Kork, Rasmus
8Liiv, Tomas
9Markvard, Raimo
10Murumets, Robin
11Otsing, Martin
12Prii, Rasmus
13Russak, Kris-Richard
14Russak, Rait-Reinhard
15Tiirmaa, Ekke Pärtel

Peatreener: Argo Kaldmäe


Eesti Meistrivõistlused 2016
U13 VI-alagrupp



#
MViKaV:VP
1Tartu JK Tammeka I (04)151311123:840
2Tartu FC Helios (04)151311113:640
3FC Helios Võru (04)1571733:4722
4FC Elva Punane (04)15411017:6913
5Tartu FC Santos II (04)15401125:10012
6FC Ülenurme (04)1520137:886


Turniiritabel ja statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt


I voor
23.04 12:30Tartu FC Santos II (04)FC Elva Punane (04)6 : 1
24.04 09:45Tartu JK Tammeka I (04)Tartu FC Helios (04)3 : 0
24.04 11:00FC Helios Võru (04)FC Ülenurme (04)0 : 1
II voor
28.04 18:00Tartu FC Helios (04)FC Elva Punane (04)8 : 0
01.05 10:30Tartu JK Tammeka I (04)FC Helios Võru (04)7 : 1
07.06 16:00FC Ülenurme (04)Tartu FC Santos II (04)1 : 0
III voor
07.05 12:30FC Elva Punane (04)FC Ülenurme (04)2 : 0
07.05 12:30Tartu FC Santos II (04)Tartu JK Tammeka I (04)2 : 12
08.05 17:00FC Helios Võru (04)Tartu FC Helios (04)0 : 4
IV voor
14.05 12:30Tartu FC Helios (04)FC Ülenurme (04)9 : 1
15.05 10:30Tartu JK Tammeka I (04)FC Elva Punane (04)13 : 0
15.05 17:00FC Helios Võru (04)Tartu FC Santos II (04)4 : 2
V voor
20.05 17:00FC Ülenurme (04)Tartu JK Tammeka I (04)0 : 10
21.05 12:30FC Elva Punane (04)FC Helios Võru (04)0 : 1
21.05 12:30Tartu FC Santos II (04)Tartu FC Helios (04)0 : 18
VI voor
28.05 12:30FC Elva Punane (04)Tartu FC Santos II (04)1 : 2
28.05 12:30FC Ülenurme (04)FC Helios Võru (04)1 : 4
28.05 12:30Tartu FC Helios (04)Tartu JK Tammeka I (04)0 : 0
VII voor
04.06 12:30Tartu FC Santos II (04)FC Ülenurme (04)3 : 0
07.06 18:00FC Helios Võru (04)Tartu JK Tammeka I (04)0 : 6
15.06 19:00FC Elva Punane (04)Tartu FC Helios (04)0 : 7
VIII voor
11.06 12:30FC Ülenurme (04)FC Elva Punane (04)1 : 3
11.06 12:30Tartu FC Helios (04)FC Helios Võru (04)7 : 1
12.06 10:30Tartu JK Tammeka I (04)Tartu FC Santos II (04)9 : 1
IX voor
18.06 12:30FC Elva Punane (04)Tartu JK Tammeka I (04)0 : 9
18.06 12:30FC Ülenurme (04)Tartu FC Helios (04)0 : 5
18.06 12:30Tartu FC Santos II (04)FC Helios Võru (04)0 : 8
X voor
13.08 12:30Tartu FC Helios (04)Tartu FC Santos II (04)9 : 0
14.08 10:30Tartu JK Tammeka I (04)FC Ülenurme (04)9 : 0
14.08 17:00FC Helios Võru (04)FC Elva Punane (04)3 : 1
XI voor
20.08 12:30FC Elva Punane (04)Tartu FC Santos II (04)3 : 0
20.08 12:30FC Ülenurme (04)FC Helios Võru (04)1 : 3
14.09 19:00Tartu FC Helios (04)Tartu JK Tammeka I (04)3 : 0
XII voor
27.08 12:30Tartu FC Santos II (04)FC Ülenurme (04)7 : 0
28.08 12:30FC Elva Punane (04)Tartu FC Helios (04)0 : 9
28.08 17:00FC Helios Võru (04)Tartu JK Tammeka I (04)1 : 10
XIII voor
03.09 12:30FC Ülenurme (04)FC Elva Punane (04)1 : 5
03.09 12:30Tartu FC Helios (04)FC Helios Võru (04)4 : 1
04.09 10:30Tartu JK Tammeka I (04)Tartu FC Santos II (04)12 : 0
XIV voor
10.09 12:30FC Elva Punane (04)Tartu JK Tammeka I (04)0 : 8
10.09 12:30FC Ülenurme (04)Tartu FC Helios (04)0 : 13
10.09 12:30Tartu FC Santos II (04)FC Helios Võru (04)2 : 5
XV voor
17.09 12:30Tartu FC Helios (04)Tartu FC Santos II (04)17 : 0
18.09 10:30Tartu JK Tammeka I (04)FC Ülenurme (04)15 : 0
18.09 17:00FC Helios Võru (04)FC Elva Punane (04)1 : 1