U17 mängijad ja statistika 2018

Tagareas: Argo Eek, Ekke Lõbu, Andreas Kiivit, Robin Paring (C), Raido Hurt, Marek Naaris (peatreener)
Esireas: Mart Haamer, Kösta-Villem Tatar, Jasper Reilson, Rasmus Rüütli (VV), Ottokar Tamme, Karl Tammeorg, Marek Lepind
Foto: Aili Alber

PMängijaSärginrSünniaegMängeVSKP
VVRasmus Rüütli1113.09.20038----
VVMarkus Villako107.11.200217----
KMart Haamer3125.06.200314----
KRobin Heinsoo327.07.2003121---
KRaido Hurt3026.03.200213----
KErich-Daniel Kanarik1526.03.20021----
KAndreas Kiivit1705.07.200319642-
KDaniel Libin411.03.2002123--1
KHelmo Oja1616.11.200215----
KDeimo Sarapson2408.08.20021----
KOttokar Tamme2821.05.200218322-
PKMaiko Aim2024.01.2002-----
PKArgo Eek908.05.2002191-2-
PKKaur Kadaja508.01.20021----
PKEkke Lõbu1013.08.200317111-
PKRobin Paring1414.01.2002191510--
PKTimmu Viilup1525.10.20028----
PKJasper Reilson615.08.200318971-
PKKösta-Villem Tatar3506.09.200310-1--
RDanjel Juškin1517.07.20031----
RErko Tiimann1606.06.20035---1
RMarek Lepind1829.04.20021111--
RKarl Tammeorg727.03.200216916--

M - mänge; V - väravad; S - väravasööt; K - hoiatused; E - eemaldamised

Mängijate statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt

Peatreener: Marek Naaris
Abitreenerid: Taavi Aaliste