Eesti Meistrivõistlused VI. liiga S 2013

#
MViKaV:VP
1SK Imavere Forss20171299:2152
2Tartu JK Welco Elekter II20142451:2444
3Võrumaa FC Aspen20141558:2743
4Võru JK II20122652:3538
5Tartu FC Merkuur20113642:3536
6Tartu Ülikool Fauna2092948:4329
7Tartu JK Tammeka III2083965:5727
8FC Tartu II20701327:7021
9Tartu Harrastajad20421434:6014
10FC Elva II20341324:8213
11Pühajärve JK Revali2010199:553

1. voor
2. voor
3. voor
4. voor
5. voor
6. voor
7. voor
8. voor

9. voor
10. voor
12. voor
13. voor
14. voor
15. voor
16. voor +/-
17. voor
18. voor
19. voor
20. voor

21. voor 


FC Elva II mängijad 2013

#PosMängijaSünniaegMVSKE
1RAlekõrs, Ott11.05.19977



2PKAlev, Gen02.04.1996161
1
3KBõkarev, Andres15.02.1987175341
4PKHainla, Egert01.02.1997




5PKIvaste, Anti23.10.19973



6KJudin, Gennadi15.01.199615

1
7PKKaldmäe, Argo16.07.198715



8KKumberg, Kristjan28.08.19971412

9KKäkk, Oliver03.11.199518121
10KKäos, Kris07.05.1997511

11VVLeppik, Ergo31.05.19953



12VVLõhmus, Artur17.04.199713



13KMark, Karl28.08.19967
11
14KMekk, Kaimar29.08.19966

1
15PKMoorast, Kristjan13.05.19877
3

16PKPuusalu, Kerdo10.07.1996183
5
17RPõldmaa, Karl-Markkus08.06.1996134
21
18KSarapuu, Miko19.04.1987




19KSikk, Markus11.02.19972



20KSikk, Rasmus19.09.199716

1
21PKSoonberg, Evert25.07.199310321
22VVTamm, Aimar07.09.1990




23PKTeemant, Sten16.10.1995131
1
24RTigane, Karl-Kristohpher20.12.199631


25VVToom, Christopher05.02.19987



26RVeesaar, Kermo08.03.1997




27PKVorobjovski, Raido09.05.19988




M - mänge; V - väravad; S - väravasööt; K - hoiatused; E - eemaldamised
Mängijate statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt

Peatreener: Laur Nurme
Abitreener: Kristjan Moorast