Eesti Meistrivõistlused 2016
Esiliiga B


1FC Kuressaare362376117:4876
2FC Elva362151067:3968
3Tartu JK Welco362041274:5064
4Tartu JK Tammeka U21361851389:6459
5JK Tallinna Kalev II361671372:5355
6JK Sillamäe Kalev II361651570:6153
7Raasiku FC Joker3614101274:6652
8Viimsi JK361561556:6451
9Tallinna FC Flora U1936472527:8519
10Viljandi JK Tulevik II36423026:14214


Mängijad ja statistika 2016


Esindusmeeskond 2016

Tagareas: Kaido Koppel, Kristi Alev, Karl Bussov, Henri Härm, Kaarel Tani, Ats Joandi, Rasmus Sikk, Martin Thomson, Tarvo Timm, Veiko Maidla, Veiko Kütt, Hans-Hendrik Karro, Mihkel Kuresoo, Veiko Haan
Esireas: Kaarel Tinn, Paul-Feliks Frei, Oliver Avasoo, Kristo Kolesnitšenko, Artur Lõhmus, Jürgen Kuresoo, Christopher Toom, Tarmo Kerro, Tarvo Laurson, Rando Kuus, Aleksander Alev

#Pos
Mängija
Sünniaeg
M
V
S
K
E
1PK
Avasoo, Oliver 17.04.1990 130021
2K
Bussov, Karl
14.12.1990 200010
3R Frei, Paul-Feliks 23.08.1997 309610
4PK Joandi, Ats
11.08.1991 3241110
5PK
Kerro, Tarmo
25.01.1990 275440
6PK
Kuresoo, Jürgen
11.02.198735271350
7K
Kuresoo, Mihkel 29.09.1988 300130
8K
Kuus, Rando
28.12.1992
70120
9VV Käkk, Arvo
05.03.1993
240010
10K Kütt, Veiko 26.05.1986 311082
11PK Laurson, Tarvo
01.04.1988 150110
12R Maidla, Veiko
10.08.1995 325110
13PK Samoilov, Deniss
13.01.1995 3101100
14K Sikk, Rasmus
19.09.1997 121101
15PK Tani, Kaarel
15.02.1988 90011
16K Thomson, Martin
19.10.1996
204120
17PK Timm, Tarvo
24.10.1998301540
18PK Tinn, Kaarel 27.11.1992 283331
19VV Toom, Christopher
05.02.1998
120000
20 K Härm, Henri 05.10.2000 26 0 1 20
21 PK Karro, Hans-Hendrik 11.08.1999 16 0 0 1 0
22 R Kolesnitšenko, Kristo 24.11.2000 17 3 2 2 0
23 VV Lõhmus, Artur 17.04.1997 0 0 0 0 0
24 PK Puusalu, Kerdo 10.07.1996 2 0 0 0 0
25 PK Alev, Aleksander 11.03.2000 10 0 0 0
26 R Kuus, Raido 28.12.199214 1 1 0 0
27 KSaal, Karl 11.01.1996 1 0 0 0 0
28 PK Ivaste, Ainar 07.10.1999 2 0 0 0 0
29 PK Tammeorg, Laur 01.04.1998 3 0 0 0 0
30 PK Kütt, Oliver 16.07.1998 2 0 0 0 0

* hoiatused ja eemaldamised teenitud Eesti karikas
M - mänge; V - väravad; S - väravasööt; K - hoiatused; E - eemaldamised

Mängijate statistika otse Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt

Peatreener: Kaido Koppel (lõpetas poolte kokkuleppel koostöö 21.11.2016)
Abitreener: Veiko Haan
Abitreener: Jürgen Kuresoo
Füsioterapeut: Mihkel Kuresoo
Arst: Kristi Alev
Turvajuht: Alik Säde
Mängu korraldaja: Marek Naaris, Taavi Jakobson
Fännikoordinaatorid: Marek Madisoo, Rain Suits, Deniss Stets
Tantsutüdrukud: Alina Samoilova
Maskott: Sipelgas Madis

I voor
28.02 13:00JK Sillamäe Kalev IIFC Elva1 : 0 
28.02 13:00JK Tallinna Kalev IIViljandi JK Tulevik II8 : 0 
28.02 13:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco1 : 1 
28.02 13:00Viimsi JKFC Kuressaare0 : 1 
28.02 19:00Tallinna FC Flora U19Raasiku FC Joker0 : 2 
II voor
04.03 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK1 : 2 
05.03 13:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U210 : 5 
05.03 13:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev II0 : 1 
06.03 16:00Viljandi JK Tulevik IIJK Sillamäe Kalev II0 : 0 
31.05 19:00FC ElvaFC Kuressaare0 : 2 
III voor
09.03 19:00JK Tallinna Kalev IITallinna FC Flora U194 : 0 
12.03 13:00Viljandi JK Tulevik IIFC Kuressaare2 : 5 
13.03 16:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Welco0 : 2 
13.03 16:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker2 : 1 
13.03 16:00Viimsi JKFC Elva0 : 2 
IV voor
18.03 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev II4 : 2 
19.03 13:00Viljandi JK Tulevik IIViimsi JK1 : 0 
20.03 16:00Raasiku FC JokerFC Elva1 : 1 
20.03 16:00Tartu JK WelcoFC Kuressaare4 : 1 
20.03 19:00Tallinna FC Flora U19JK Sillamäe Kalev II1 : 2 
V voor
30.03 19:00JK Tallinna Kalev IIRaasiku FC Joker1 : 1 
31.03 19:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare0 : 2 
01.04 18:00Viljandi JK Tulevik IIFC Elva2 : 0 
02.04 13:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Tammeka U211 : 2 
03.04 16:00Viimsi JKTartu JK Welco0 : 0 
VI voor
27.03 16:00Tartu JK WelcoFC Elva1 : 0 
05.04 19:00JK Tallinna Kalev IIJK Sillamäe Kalev II1 : 1 
06.04 18:00Raasiku FC JokerViljandi JK Tulevik II3 : 2 
06.04 18:00Tartu JK Tammeka U21FC Kuressaare1 : 3 
06.04 20:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK0 : 1 
VII voor
09.04 13:00JK Sillamäe Kalev IIRaasiku FC Joker2 : 1 
09.04 13:00Tallinna FC Flora U19FC Elva0 : 4 
09.04 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Welco1 : 5 
10.04 16:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev II0 : 0 
10.04 19:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U212 : 1 
VIII voor
16.04 13:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora U191 : 1 
16.04 19:00JK Tallinna Kalev IIViimsi JK0 : 0 
17.04 16:00FC ElvaTartu JK Tammeka U215 : 0 
17.04 16:00JK Sillamäe Kalev IIFC Kuressaare3 : 0 
17.04 19:00Raasiku FC JokerTartu JK Welco2 : 0 
IX voor
22.04 19:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U195 : 1 
23.04 13:00Tartu JK Tammeka U21Viljandi JK Tulevik II6 : 1 
24.04 13:00FC ElvaJK Tallinna Kalev II0 : 1 
24.04 16:00FC KuressaareRaasiku FC Joker4 : 1 
24.04 19:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev II1 : 4 
X voor
28.04 19:00Raasiku FC JokerFC Kuressaare3 : 3 
28.04 19:00Tartu JK Tammeka U21Viljandi JK Tulevik II3 : 0 
29.04 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Elva1 : 0 
01.05 19:00JK Sillamäe Kalev IIViimsi JK2 : 1 
01.05 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Welco1 : 3 
XI voor
07.05 13:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik II5 : 0 
07.05 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev II3 : 2 
08.05 16:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev II6 : 0 
08.05 16:00Tartu JK WelcoRaasiku FC Joker3 : 1 
08.05 19:00Tartu JK Tammeka U21FC Elva0 : 1 
XII voor
13.05 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Kuressaare1 : 2 
14.05 13:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JK4 : 1 
14.05 13:00Tartu JK WelcoViljandi JK Tulevik II2 : 1 
15.05 13:00FC ElvaTallinna FC Flora U195 : 2 
15.05 16:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev II4 : 2 
XIII voor
22.05 16:00FC ElvaTartu JK Welco0 : 3 
22.05 16:00FC KuressaareTartu JK Tammeka U214 : 2 
22.05 16:00Viljandi JK Tulevik IIRaasiku FC Joker0 : 3 
22.05 19:00JK Sillamäe Kalev IIJK Tallinna Kalev II0 : 1 
22.05 19:00Viimsi JKTallinna FC Flora U193 : 1 
XIV voor
18.05 19:00FC KuressaareTallinna FC Flora U195 : 0 
25.05 19:00FC ElvaViljandi JK Tulevik II2 : 1 
25.05 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev II3 : 1 
25.05 19:00Tartu JK WelcoViimsi JK2 : 0 
26.05 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev II5 : 1 
XV voor
07.06 19:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora U190 : 0 
07.06 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Tammeka U211 : 2 
08.06 19:00FC ElvaRaasiku FC Joker2 : 4 
08.06 19:00FC KuressaareTartu JK Welco4 : 0 
08.06 19:00Viimsi JKViljandi JK Tulevik II4 : 1 
XVI voor
11.06 12:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U211 : 1 
11.06 12:00Tallinna FC Flora U19JK Tallinna Kalev II2 : 1 
12.06 12:00FC ElvaViimsi JK5 : 1 
12.06 12:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik II12 : 0 
12.06 12:00Tartu JK WelcoJK Sillamäe Kalev II0 : 2 
XVII voor
31.05 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Welco2 : 1 
02.07 13:00FC KuressaareFC Elva2 : 2 
03.07 13:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U190 : 0 
03.07 16:00JK Sillamäe Kalev IIViljandi JK Tulevik II5 : 0 
03.07 19:00Viimsi JKRaasiku FC Joker1 : 0 
XVIII voor
07.07 19:00Raasiku FC JokerTallinna FC Flora U191 : 1 
08.07 19:00FC KuressaareViimsi JK6 : 0 
08.07 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U213 : 2 
10.07 13:00FC ElvaJK Sillamäe Kalev II3 : 2 
10.07 13:00Viljandi JK Tulevik IIJK Tallinna Kalev II0 : 6 
XIX voor
13.07 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Welco1 : 2 
14.07 19:00FC KuressaareTartu JK Tammeka U2110 : 3 
16.07 13:00Viimsi JKJK Sillamäe Kalev II2 : 1 
16.07 16:00FC ElvaRaasiku FC Joker3 : 0 
17.07 19:00JK Tallinna Kalev IIViljandi JK Tulevik II5 : 0 
XX voor
20.07 19:00JK Tallinna Kalev IIViimsi JK1 : 1 
20.07 19:00Tallinna FC Flora U19FC Elva0 : 1 
23.07 19:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Tammeka U210 : 4 
24.07 16:00JK Sillamäe Kalev IIFC Kuressaare4 : 1 
24.07 19:00Raasiku FC JokerTartu JK Welco2 : 0 
XXI voor
28.07 17:00Viljandi JK Tulevik IITallinna FC Flora U192 : 1 
30.07 19:00Raasiku FC JokerJK Sillamäe Kalev II4 : 4 
31.07 16:00Tartu JK WelcoFC Elva0 : 1 
31.07 19:00FC KuressaareJK Tallinna Kalev II3 : 1 
31.07 19:00Tartu JK Tammeka U21Viimsi JK4 : 0 
XXII voor
05.08 19:00JK Tallinna Kalev IIJK Sillamäe Kalev II2 : 4 
06.08 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Welco1 : 2 
07.08 19:00FC ElvaTartu JK Tammeka U210 : 0 
07.08 19:00FC KuressaareRaasiku FC Joker2 : 2 
03.09 13:00Viimsi JKTallinna FC Flora U195 : 0 
XXIII voor
11.08 19:00JK Tallinna Kalev IIRaasiku FC Joker3 : 3 
11.08 19:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare0 : 5 
13.08 19:00FC ElvaViljandi JK Tulevik II7 : 2 
14.08 16:00Tartu JK WelcoViimsi JK0 : 0 
14.08 19:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Tammeka U212 : 1 
XXIV voor
17.08 19:00FC KuressaareTartu JK Welco8 : 3 
17.08 19:00Viimsi JKFC Elva1 : 3 
18.08 19:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora U194 : 1 
18.08 19:00Raasiku FC JokerViljandi JK Tulevik II6 : 1 
18.08 19:00Tartu JK Tammeka U21JK Tallinna Kalev II4 : 1 
XXV voor
20.08 19:00FC ElvaFC Kuressaare2 : 1 
21.08 16:00Tartu JK Tammeka U21Raasiku FC Joker4 : 1 
21.08 16:00Tartu JK WelcoJK Sillamäe Kalev II2 : 1 
22.08 19:00JK Tallinna Kalev IITallinna FC Flora U195 : 1 
06.09 18:00Viljandi JK Tulevik IIViimsi JK0 : 3 
XXVI voor
24.08 19:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik II2 : 0 
24.08 19:00Raasiku FC JokerViimsi JK3 : 1 
25.08 18:45JK Sillamäe Kalev IIFC Elva0 : 2 
25.08 19:00Tallinna FC Flora U19Tartu JK Tammeka U210 : 0 
02.09 19:00Tartu JK WelcoJK Tallinna Kalev II4 : 3 
XXVII voor
28.08 16:00FC ElvaJK Tallinna Kalev II2 : 0 
28.08 18:00Tartu JK Tammeka U21Tartu JK Welco2 : 0 
28.08 19:00Viimsi JKFC Kuressaare2 : 2 
29.08 18:30Viljandi JK Tulevik IIJK Sillamäe Kalev II0 : 6 
29.08 19:00Tallinna FC Flora U19Raasiku FC Joker0 : 1 
XXVIII voor
07.09 19:00Raasiku FC JokerTallinna FC Flora U191 : 3 
10.09 13:00JK Tallinna Kalev IIFC Elva1 : 0 
10.09 19:00Tartu JK WelcoTartu JK Tammeka U213 : 1 
11.09 16:00FC KuressaareViimsi JK1 : 2 
11.09 16:00JK Sillamäe Kalev IIViljandi JK Tulevik II1 : 0 
XXIX voor
14.09 17:45FC ElvaJK Sillamäe Kalev II3 : 0 
14.09 17:45Viljandi JK Tulevik IIFC Kuressaare1 : 5 
14.09 19:00Viimsi JKRaasiku FC Joker0 : 5 
15.09 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Welco3 : 2 
15.09 19:00Tartu JK Tammeka U21Tallinna FC Flora U193 : 0 
XXX voor
17.09 13:00FC KuressaareFC Elva1 : 2 
18.09 16:00JK Sillamäe Kalev IITartu JK Welco3 : 2 
18.09 18:00Raasiku FC JokerTartu JK Tammeka U211 : 0 
18.09 19:00Tallinna FC Flora U19JK Tallinna Kalev II0 : 2 
18.09 19:00Viimsi JKViljandi JK Tulevik II6 : 0 
XXXI voor
23.09 19:00Tartu JK WelcoFC Kuressaare1 : 2 
24.09 13:00Viljandi JK Tulevik IIRaasiku FC Joker2 : 3 
25.09 13:00FC ElvaViimsi JK2 : 0 
25.09 19:00JK Tallinna Kalev IITartu JK Tammeka U212 : 3 
26.09 19:00Tallinna FC Flora U19JK Sillamäe Kalev II1 : 0 
XXXII voor
30.09 19:00Raasiku FC JokerJK Tallinna Kalev II0 : 1 
01.10 13:00Viljandi JK Tulevik IIFC Elva2 : 4 
01.10 16:00FC KuressaareTallinna FC Flora U195 : 1 
02.10 13:00Tartu JK Tammeka U21JK Sillamäe Kalev II4 : 5 
02.10 19:00Viimsi JKTartu JK Welco0 : 1 
XXXIII voor
13.10 19:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK2 : 2 
16.10 13:00Raasiku FC JokerFC Elva2 : 3 
16.10 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Kuressaare3 : 5 
16.10 16:00JK Sillamäe Kalev IIJK Tallinna Kalev II2 : 4 
16.10 16:00Tartu JK WelcoViljandi JK Tulevik II7 : 0 
XXXIV voor
22.10 13:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik II- : 0 
23.10 13:00FC ElvaTartu JK Welco0 : 0 
23.10 13:00JK Sillamäe Kalev IIRaasiku FC Joker2 : 2 
23.10 16:00Viimsi JKTartu JK Tammeka U214 : 2 
23.10 19:00JK Tallinna Kalev IIFC Kuressaare0 : 0 
XXXV voor
26.10 19:00Viimsi JKJK Tallinna Kalev II3 : 1 
29.10 13:00FC ElvaTallinna FC Flora U190 : 0 
29.10 13:00Viljandi JK Tulevik IITartu JK Tammeka U212 : 7 
30.10 15:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev II+ : - 
30.10 16:00Tartu JK WelcoRaasiku FC Joker7 : 1 
XXXVI voor
06.11 13:00JK Sillamäe Kalev IIViimsi JK3 : 4 
06.11 13:00Raasiku FC JokerFC Kuressaare2 : 2 
06.11 13:00Tartu JK Tammeka U21FC Elva5 : 0 
06.11 13:00Viljandi JK Tulevik IIJK Tallinna Kalev II0 : 3 
06.11 16:00Tartu JK WelcoTallinna FC Flora U193 : 1